טיפולי שיננית במרכז

טיפולי שיננית במרכז

כל אחד חייב לפחות אחת לשנה – חצי שנה להזמין תור לשיננית. טיפולי שיננית במרכז הארץ הפכו לפופולאריים יותר בשנים האחרונות, היות והמודעות לתחום של טיפולי שיניים ושמירה על בריאות הפה, רק הולכת ועולה. יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות של צחצוח מדויק של השיניים, שימוש בחוט דנטאלי וביקור תקופתי אצל השיננית. אם בעבר רוב האנשים נהגו לזלזל בדבר, והגיעו לשיננית רק כשהמצב כבר היה קשה, הרי שהיום המצב נוטה לכיוון ההפוך. רוב האנשים מבינים שעל מנת לשמור על בריאות הפה שלהם, הם חייבים להגיע לבדיקה תקופתית אצל רופא שיניים ולבצע ניקוי שיניים יסודי אצל השיננית. מטרת הטיפול היא לנקות את האבנית שהצטברה בין מרווחי השיניים ובמרווח שבין בסיס השן לחניכיים.

תל אביבים? קבעו תור לשיננית עכשיו!

טיפולי שיננית במרכז

טיפולי שיננית במרכז – למה כל כך חשוב להקפיד עליהם?

מעבר למראה האסתטי שנוצר לאחר הביקור אצל השיננית, מדובר על לא מעט יתרונות נוספים אשר הטיפול מספק למטופלים כמו הלבנת שיניים. חשוב להבין כי גם אצל מי שמאוד מקפיד על צחצוח נכון ושמירה על היגיינת הפה, עדיין מצטברים חיידקים על השיניים ועל החניכיים. החיידקים האלו מתרבים, ומהווים בסופו של דבר רובד חיידקי בשם פלאק. החיידקים האלו נצמדים חזק לכיסי החניכיים ולשיניים עצמם, ומתחילים להפריש רעלנים שונים אשר חודרים לתוך החניכיים ויוצרים מצב של דלקת. עם הזמן, הסידן אשר מצוי באופן טבעי ברוק שלנו, נוטה לשקוע בתוך הפלאק, דבר שיוצר אבנית. האבנית מחמירה את המצב של דלקת החניכיים, ועלולה אף לגרום לנסיגת החניכיים ולחשיפת שורש השן. במצב כזה, המטופל ירגיש רגישות גבוהה לחום או לקור, לאוכל חמוץ או מתוק וכדומה. ביקור תכוף אצל השיננית, מאפשר להיפטר מרובד החיידקים ומהאבנית שנוצרת, דבר שמסייע לדלקת החניכיים להתרפא מעצמה. מי שלא מקפיד על כך, עלול לסבול מדימום בזמן האכילה או הצחצוח, רגישות ונפיחות באזור ועם הזמן להתפתחות של מחלת חניכיים כרונית.

לסיכום, טיפולי שיננית במרכז הארץ הפכו לנפוצים יותר, בזכות המודעות ההולכת וגדלה לשימור מצב הפה ומניעת דלקת חניכיים. ביקורים תקופתיים אצל השיננית, יכולים לסייע לשמור על השיניים והחניכיים במצב בריא יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *