אורי לופוליאנסקי למען הזולת

אורי לופוליאנסקי מקדיש את חייו לזולת

מעטים המפעלים הציבוריים שניתן להגיד כי שינו את חייהם של מיליונים. מעטים האנשים אשר ניתן לומר כי השפיעו על חייהם של אזרחי ישראל ושינו אותם מן הקצה אל הקצה. אורי לופוליאנסקי וארגון יד שרה הם חלק מאותם מתי מעט אשר שינו את החברה הישראלית מן הקצה אל הקצה ותרמו תרומה אמתית ומשמעותית ביותר להצלחת החברה. ארגון יד שרה שהוקם על ידי אורי ואשר אותו ניהל במשך שנים ארוכות מאפשר לכל אזרח ישראלי לקבל ציוד רפואי מציל חיים או משפר חיים בפיקדון כספי קטן שמוחזר לאחר מכן. כך גם מי שמצבו הכספי לא שפר עליו יכול להרשות לעצמו לשכור ציוד רפואי וזהו דבר בעל ערך אדיר המשרת את חייהם של רבים. אין ספק כי המטרה היחידה ששם לו לנגד עיניו אורי היא טובתו של הציבור הישראלי ובריאותו והדבר באל ידי ביטוי בארגון יד שרה.

אורי לופוליאנסקי למען הזולת

מדוע אורי פועל ללא לאות לפתח את מפעל חייו?

אם יש משהו שאורי סולד ממנו זה פרסום ועל כן הוא משתדל להישאר מחוץ לאור הזרקורים. אורי גם לא מרוויח משכורת גבוהה ובטח שהוא לא הקים את יד שרה בשביל הכסף. אם כן נשאלת השאלה מדוע אורי משקיע משאבים כל כך גדולים ומשקיע את כל מרצו בכדי לפתח את ארגון יד שרה? אורי לופוליאנסקי עושה זאת מתוך סיבה אחת ויחידה והיא בשביל הציבור הישראלי שיקר לו מאוד. אורי מאמין כי כל ישראל אחים זה לזה ועל כן הוא פיתח את ארגון יד שרה והשקיע בו משאבים עצומים לרווחת הציבור הישראלי וזה הדבר שמניע אותו בחייו.

הידעתם כי מכל העולם באים ללמוד על ארגון יד שרה?

ארגון יד שרה שהוקם על ידי אורי לופוליאנסקי הוא ארגון ייחודי לא רק בישראל אלא בכל העולם. אין עוד ארגון שמשפיע כך על אזרחי המדינה שלו ועובדה זו גורמת לכך כי משלחות מכל העולם באות ללמוד על הפלא הישראלי הזה. לכן לצד צה"ל, מובילאיי וויז ניתן לומר כי ארגון יד שרה הוא סיפור הצלחה ישראלי שאנו מייבאים לכל העולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *