ויזה לארצות הברית

מתי יכנסו לתוקף התקנות החדשות עבור הוצאת ויזה לארצות הברית

התקנות החדשות עבור הוצאת ויזה לארצות הברית קובעות כי התהליך מתחיל עם מילוי טופס DS – 160, אשר מופיע בצורה מקוונת באתר של שגרירות ארצות הברית. מדובר על טופס יחסית ארוך, הכתוב בשפה האנגלית ויש צורך למלא אותו כמובן באנגלית תקנית. הטופס כולל פרטים אישיים של מבקש הבקשה, פרטים לגבי הביקור הצפוי בארצות הברית, שאלות ביטחוניות, מקור הפרנסה של מבקש הויזה ועוד. יש צורך בטרם מילוי הטופס, לבחור את המקום המועדף עליכם לביצוע הריאיון האישי – ירושלים או תל אביב. חשוב לשים לב כי בחלקו העליון של הטופס מופיע קוד, אשר משמש לצורך זיהוי הטופס שלכם. חשוב לשמור את מספר הקוד, לצורך המשך התהליך. שימו לב, כי אם מטרת הכניסה שלכם לארצות הברית היא ביקור או טיול, יש צורך לבחור בוויזה מסוג B – 1 או B – 2. בהמשך יש צורך להעלות תמונה שתעמוד בכל הדרישות, ניתן לוותר על השלב הזה ולהגיע לריאיון עם התמונה מתאימה. בסיום מילוי הטופס חשוב להדפיס את האישור שקיבלתם ולהביא אותו אתכם לריאיון.

ויזה לארצות הברית

כל מה שחשוב לדעת לגבי התקנות החדשות עבור הוצאת ויזה לארצות הברית

לאחר מילוי הטופס הרלוונטי, יש צורך להיכנס לאתר קביעת תורים, להקליד את הקוד של הטופס ששמרתם מראש ולשלם את אגרת הוויזה. לאחר מכן ניתן לקבוע את מועד הריאיון. בעת ההגעה לריאיון האישי, יש צורך להצטייד בתמונת פספורט על רקע לבן בגודל של 5*5, אישור מילוי הטופס, דרכון ישראלי בתוקף וכל מסמך שיכול להוכיח כי בכוונתכם לחזור לארץ. מומלץ להצטייד בתלושי משכורת, כרטיס טיסה הלוך ושוב, חוזה שכירות וכדומה. חשוב להבהיר שאתם מעוניינים רק לבקר בארצות הברית, ולא מתכוונים להשתקע בה. חשוב לשדר ביטחון ולספק הוכחות לכך שתוכלו לממן את עצמכם בזמן השהות במדינה. מומלץ לבצע את התהליך באמצעות חברה מקצועית, על מנת לזרז את העניינים ולקבל ייעוץ מקצועי לכל אורך הדרך.

לסיכום, התקנות החדשות עבור הוצאת ויזה לארצות הברית קובעות כי יש צורך להגיע לריאיון מוכנים, ולהביא את כל האישורים הדרושים. חברה מקצועית העוסקת בתחום, תוכל לסייע ולייעץ בכל שלב בתהליך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *