לוח עסקים

לוח עסקים

כל מי שרוצה לגלגל עסקים בישראל צריך לעקוב אחרי מוספי העסקים והכלכלה על מנת לדעת מה קורה בעולם העסקים. תמיד יש דברים חדשים שחשוב לדעת ויכולים לעזור בניהול ופיתוח העסק. לדוגמה אלו יכולים להיות שינוי חקיקה, רפורמות במסים, טכנולוגיות חדשות וכו׳. אך חשובים ככל שיהיו דברים אלו, עדיין חסר לאנשי העסקים והיזמים לוח עסקים בו הם יוכלו לאתר הזדמנויות קונקרטיות.

מהו לוח עסקים וכיצד הוא יכול לעזור לכם?

לוח ממוקד עסקים הוא זירה המרכזת במקום אחד הזדמנויות עסקיות. זוהי זירה המפגישה בין בעלי עסקים המעוניינים למכור עסקים לבין יזמים ואנשי עסקים אחרים התרים אחר הזדמנויות עסקיות. לוח עסקים מחבר בין אנשים וממש יוצר קהילה של אנשי עסקים, קהילה הפועלת לטובת עולם ומסייעת להתפתחות העולם העסקי.

ישנם אנשי עסקים רבים אשר רוצים להציע עסקים למכירה. לעתים מדובר באנשים אשר רוצים שינוי בחיים; או אנשים אשר התשוקה שלהם היא לבנות עסקים במטרה למכור אותם ולפעמים גם אנשים אשר כשלו בעסקים ורוצים למכור את העסק לבעל ממון אשר יכול להשקיע ולהשתמש בעסק הקיים כשלד לעסק חדש ומניב הכנסות רווחיות. מולם תוכלו למצוא את אנשי העסקים והיזמים אשר רוצים לחפש הזדמנויות עסקיות בדיוק מאותן הסיבות. אלו יכולים להיות אנשים שעבדו שנים בתור שכירים ועכשיו רוצים לצאת לדרך עצמאית; אלו יכולים משקיעים סדרתיים; אנשים המחפשים לקנות זיכיון פרנציז׳ ועוד. הלוח מפגיש את כולם.

צורת השימוש בלוח עסקים היא פשוטה מאוד ומאפשרת לכל אחד להגיע לעניין עצמו בקלות מבלי לבזבז את הזמן. האתר אינו גובה כסף מהמשתמשים וכל אחד יכול להשתמש בו חינם לתועלתו האישית. מבחינת בעלי עסקים אשר רוצים למכור את העסק, בקלות ניתן לפרסם מודעה באתר. מבחינת מחפשי ההזדמנויות בקלות ניתן לחפש באתר.

האתר מציג צורת חיפוש מתקדמת ופשוטה המאפשרת לכל אחד לאתר את הנכס או ההזדמנות העסקית המתאימה לצרכים שלו. ניתן לבצע את החיפוש לפי מספר חתכים ביניהם: חתך גיאוגראפי; בחירה לפי סוג (נכס נדל״ני, זכייניות או מכירת עסקים); הקטגוריה או תחום העיסוק וכמובן טווח המחירים. כך כל יזם יכול לאתר בלוח עסקים את ההזדמנות המיוחדת המתאימה לצרכים שלו.

לוח עסקים הוא יישום מוצלח של טכנולוגיית האינטרנט בעולם העסקים. הוא מאפשר תקשורת קלה ומהירה ויצירת קשרים עסקיים מועילים. כמו כן הלוח מנסה לתת ערך מוסף למשתמשים ומציג גם בלוג בו ניתן למצוא הרבה מאוד מידע רלוונטי ועצות לאנשים המחפשים לרכוש עסקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *