בחירת טרמפולינה לבית- על מה לשים דגש

המרחב האישי שלנו הוא המקום בו אנחנו מרגישים הכי בנוח, להגיע אליו אחרי יום ארוך בעבודה, ליהנות בחברת המשפחה שלנו ולנשום לרווחה. בכל עת אנחנו מחפשים אחר אטרקציה מהנה, שתוכל לגבש את המשפחה יחדיו, תגרום לכל אחד להניח את מכשירי המדיה בצד וליהנות אחד מהשנייה. כשיש מרחב חוץ גדול כמו גינה רחבת ידיים, ניתן לעשות כמעט הכול בתוך המרחב האישי, ללא צורך לחפש זאת במקומות ציבוריים. אחת מהאופציות הטובות ביותר היא טרמפולינה, שתגרום לכל המשפחה לעשות כושר ואפילו ליהנות ממנו. אז איך עושים בחירת טרמפולינה לבית, על מה לשים דגש?

בטיחות– הבטיחות של הילדים שלכם היא הכלל החשוב ביותר, לכן חשוב לרכוש טרמפולינה איכותית ומקצועית ולא אחת מצועצעת שניתן לרכוש במחיר זול, מה שישתמע בהחלט באיכות שלה. הטרמפולינה חייבת להיות בנויה לפי התקן, שכן רשת הבטיחות שלה חייבת להיות פנימית ולא רק חיצונית, כך שתהיה הגנה מרבית על כל מי שקופץ, מה שימנע קפיצה מחוץ לטרמפולינה ונזק גדול. ההמלצה היא לרכוש טרמפולינה עם רשת הגנה פנימית בגובה של 3.5 מטר מהקרקע, כך שאפילו המבוגרים שקופצים מאוד גבוה, יוכלו להיות מוגנים. שימו לב כי הרשת מהווה אלמנט ביטחון מאוד משמעותי, בלעדיה לכל מי שקופץ יהיה מגע עם מגן הקפיצים, יש סיכון להיתקע בעמודים וכאמור, סכנה ליפול החוצה מהטרמפולינה.

חומר– השוק מוצף במגוון טרמפולינות, אשר חלקן עשויות מחומרים מאוד זולים, מה שמוזיל את העלות, אך לא רק שזה לא בטיחותי אלא גם מתבלה במהירות. שימו לב כי הטרמפולינה כבדה, עשויה מברזל מגלוון וכמובן יציבה.

אחריות היצרן– מאחר שאתם רוכשים את הטרמפולינה עבור הבית הפרטי, לא תמיד יהיה מי שישגיח כשהילדים מביאים את החברים, לכן חשוב שתהיה לכם אחריות לטווח ארוך שכוללת אחריות על השלדה, על הקפיצים, על המגן קפיצה ועל משטח הקפיצים.

גודל המרחב שלכם– קרוב לוודאי שהטרמפולינה תמוקם בגינה הפרטית, על כן שימו לב כי השטח שלכם מותאם לגודל הטרמפולינה שאתם בוחרים.

בחירת טרמפולינה לבית צריכה להיעשות על פי הדגשים שנכתבו כאן, אך בנוסף לכך, חשוב שתעמדו בתקציב שהצבתם לעצמכם, הרי לא כל מה שיקר יותר יהיה בהכרח טוב יותר, אז קחו זאת בחשבון ובחרו טרמפולינה איכותית ומקצועית, ללא קשר לעלות שלה.

הגיע הזמן שתתחילו לקפוץ!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *