בית דפוס

תוכנה לניהול משימות

כל בעל עסק או חברה, מעוניין באדם או תוכנה מקצועיים שיעזרו לו לנהל את סדר היום. אדם המנהל עסק או חברה, עמוס עד מעל לראשו במשימות רבות עד אין ספור, והוא זקוק לתוכנה לניהול משימות שתעזור לו במטלות השוטפות.

כיום בעולם המודרני האדם מוצף במשימות רבות, והשיטות המסורתיות של כתיבה בעט על גבי יומן, או על גבי פתקים. מקשה הן על העובדים והן על המנהל לעקוב אחר כל משימה אם בוצעה או לא. בנוסף התוכנה מאפשרת מעקב אחר ביצועי העובד ביעילות ובמהירות. התוכנה מתאימה לחברות גדולות המנהלות מאות עובדים, ולא לעסק או חברה קטנה המנהל מעט עובדים. בבלוג המצוין של עולם הכלכלה פורסם מאמר שנותן רקע על פיתוח תוכנה לעסקים – חשוב להכיר.

מהי תוכנה לניהול משימות ?

התוכנה לניהול משימות, היא תוכנה ממוחשבת, הנשלטת על ידי העובד או המנהל. בתוכנה זו יש אפשרות לבצע מספר משימות במקביל כמו: לעבוד על מצגת וגם לבוא לפגישה. באותו זמן התוכנה תעזור לך להתמודד ביעילות עם המטלות, בנוסף אתה יכול לשלוט על העובדים ועל אופן ביצוע המשימות בשלט רחוק. התוכנה מאפשרת ניהול של סדר היום שלך באופן בהיר לעין.

מה היתרונות של תוכנה לניהול משימות ?

לתוכנה ניהול משימות יש מספר יתרונות:

  1. ממשק של תוכנה נוח וידידותי למשתמש – התוכנה קלה לשימוש ולא מצריכה ידע רב מידי, היא מאפשרת לחלק את המטלות לפי נושאים, כמו לפי פרויקט, או על פי עובד ולעקוב בצורה שוטפת אחר כל פרויקט או עובד, בלי הרבה מאמץ.
  2. פרטיות לעובד – התוכנה מאפשרת לעובדים, לנהל את המשימות שלהם בפרטיות, בלי שכל העובדים האחרים יכולים לראות את המשימות שלהם.
  3. לא זוכר איזה עובד קיבל משימה מסוימת ? – חיפוש קל ונח בתוכנה מאפשרת לך לעקוב אחר המשימות שנתת לכל עובד ועובד, ובכך לנהל את העסק או החברה בצורה טובה יותר
  4. מזכירה לעובדים את רשימת המטלות שעליהם לבצע ומונעת שכחה.

מה מייחד אותנו מחברות אחרות שמתעסקות בתחום?

המיוחד בחברת אריאל חברה בעלת ניסיון רב ומוכח המתמחה במציאת פתרון מותאם לאדם באופן אישי, ופתרון ייחודי לעסק שלך. חברת אריאל מתמחה בפיתוח תוכנות בתוכנת אקסס, אנו מתחייבים לטיפול אישי בלקוח משלב התכנון עד לתוצר המוגמר לחברה יש תוכנות לעסקים ולחברות מחברה גדולה ועד לבתי ספר. נא מהרו צרו קשר: 02-5870844.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *