גזרות מעניינות של בגדי ים

ביקיני ושלם? יש יותר גזרות מעניינות של בגדי ים

היום כבר לא צריך להתלבט בין בגד ים שלם ובין בגד ים ברזילאי או ביקיני כי אפשר ללכת על סגנונות אחרים של בגדי ים, סגנונות שיכולים להיות הרבה יותר מעניינים, כמו למשל… טנקיני!

אם עוד לא שמעתן על גזרת הטנקיני אז כדאי מאוד שתשמעו – מדובר על בגד ים שמשלב בין בקיני ובין בגד ים שלם. לטנקיני יש מגוון יתרונות שהופכים אותו לבגד ים שפשוט כדאי ללבוש, לפניכן מספר יתרונות מרכזיים של בגד הים המפתיע.

5 יתרונות מרכזיים של טנקיני

  1. הבטן לא חשופה – הרבה נשים לא מרגישות בנוח ללכת עם בטן חשופה בים או בבריכה. כאן נכנס לתמונה הטנקיני ובעצם מייצר פשרה בין בגד הים השלם ובין הבקיני. הטנקיני מכסה את הבטן אך בלי לוותר על הנוחות והמראה הקליל של הבקיני.
  2. מתאים לכל הגילאים – הטנקיני מתאים לכולן –מנשים מבוגרות ועד נשים צעירות והוא צעיר, רענן וסקסי.
  3. מחמיא לגוף – ניתן למצוא מגוון נרחב של גזרות טנקיני, ביניהן: סטים שחלקם העליון הוא גופיה עם רוכסן, סטים שחלקם העליון הוא גופיה ספורטיבית שמכילה ברזלים, סטים בהם החלק העליון הוא סגירת קולר וסטים בהם החלק העליון הוא סטרפלס. הבחירה הנרחבת מאפשרת לכל אחת לטשטש או להבליט חלקים שונים בגופה.
  4. מיקסים – אפשר לרכוש באתר https://morenad.co.il מספר בגדי ים בסגנון טנקיני ולשחק איתם כמה שרק רוצים – למשל: לקחת חלק עליון של טנקיני בצבעים כחול ולבן ולשלב אותו עם חלק תחתון של טנקיני אחר בגוון כחול בלבד. דוגמה אחרת: אפשר למשל לקחת את החלק העליון של טנקיני סטרפלס אדום ולשלב אותו עם תחתון של טנקיני בצבע שחור. המשחק בין החלקים של בגדי הים מייצר מבחר אפשרויות שיגרמו ללובשת הטנקיני להפתיע את החוף או הבריכה בכל פעם מחדש.
  5. מוכן לשיזוף – הטנקיני לא מוותר על האפשרות לשזף את הבטן. במידה שמתחשק לתפוס קצת צבע ניתן לגלגל את החלק העליון ולאפשר לבטן ליהנות מקרני השמש.

שיהיה לכולן קיץ כיפי עם הרבה ים, בריכה, סטייל ותחושת נוחות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *