לפני בחירת אולם אירועים

דברים שיש לקחת בחשבון לפני בחירת אולם אירועים

ישנם לא מעט דברים שיש לקחת בחשבון לפני בחירת אולם אירועים. מדובר בסופו של דבר, באחת ההחלטות החשובות והמשמעותיות ביותר עבור האירוע שלכם. אומנם חשוב לבחור את השמלה המושלמת, להקפיד על סידורי הפרחים המושלמים ביותר וכמובן להקפיד על קייטרינג שידהים את האורחים, אך איכות האולם היא שתקבע בסופו של יום את הצלחת האירוע. אולם קטן מדי או גדול מדי, עלולים לשבש את כל שמחת החיים של האורחים שלכם. הדבר נכון גם, לגבי צורת העיצוב של האולם, המיקום המרוחק והלא נגיש שלו וכמובן הסביבה הכללית במקום. במידה והאולם נמצא באמצע אזור תעשייה מוזנח, הדבר משפיע על איכות הערב. מבחינה טכנית, כאשר מחפשים את אולם האירועים בירושלים למשל יש צורך לקחת בחשבון כי רוב האולמות ידרשו התחייבות למספר אורחים מינימלי, לכן אסור להתחיל לחפש אולם לפני שיש לכם רשימת מוזמנים.

בחירת אולם אירועים – כיצד לעשות זאת ברוגע ובחיוך?

כאמור, ישנם לא מעט עניינים טכניים שחשוב לדעת לפני שמגיעים לרגע האמת. אחת הנקודות החשובות ביותר, היא לזכור שתמיד ניתן להוסיף אורחים נוספים, אך אסור לרדת ממספר המוזמנים שהתחייבתם אליו. לכן עדיף להתחייב לכמות האורחים המינימלית ביותר, ולאחר מכן לעדכן את האולם במספר הסופי, לאחר שתקבלו את אישורי ההגעה.

נקודה חשובה נוספת שאסור לוותר עליה, היא הגעה לאחד האירועים שמתקיימים באולם. אין שום דרך אחרת להבין את האווירה ששוררת במקום, לבחון את עבודת הצוות וכמובן להתרשם ממהדי ג'יי, מעוצמת המגבר ומהתור לשירותים. זהו הזמן המושלם לבחון את האולם ולהבין עד כמה הוא מקצועי ומתאים לאירוע שלכם (למידע נוסף). זה גם הזמן לטעום את האוכל בבופה ולהתרשם מהקייטרינג ואיכות האוכל והנראות שלו. לכן חשוב לא למהר לחתום על הסכם, לפני שערכתם את כל הבדיקות המתאימות.

לסיכום, כאשר מחפשים אולם אירועים, יש צורך להתאזר בסבלנות ולא למהר לחתום על האולם הראשון שאהבתם. יש צורך לבדוק את כל הפרטים, להגיע פיזית למקום בזמן האירוע וכמובן לבחון את כישורי הקייטרינג שלו. כמו כן, יש צורך לקרוא ביקורות והמלצות מלקוחות קודמים ולהבין את היתרונות והחסרונות של המקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *