אופנת בית הספר

גוונו את אופנת בית הספר שלכם עם הפתרון הבא

אופנת בית הספר נחשבת לבעייתית במיוחד בימים אלו. אם בעבר היה ניתן ללבוש פחות או יותר כל דבר שרק רוצים, הרי שהיום משרד החינוך מתווה צורת לבוש אחרת לחלוטין. קודם כל, כל בתי הספר של היום מחייבים את הילדים להגיע בתלבושת אחידה. מדובר למעשה על חולצות טי שרט בסיסיות וחלקות, שיכולות להגיע במגוון רחב של צבעים שונים, העיקר שיהיה עליהן את סמל בית הספר, באתר http://logodvik.com תמצאו פתרונות מעניינים. מדובר כאמור על חולצות בסיסיות, שעשויות בדרך כלל מבד פשוט ולא איכותי במיוחד, אשר נוטה לדהות ולהתכווץ בכביסה. אחרי מספר כביסות, רוב החולצות נראות פחות או יותר כמו פיג'מה שעבר זמנה. מעבר לתלבושת האחידה, בית הספר מנהיג מדיניות נוקשה האוסרת על מכנסיים קצרים לבנות, כפכפים או כל דבר אחר שיהפוך את הקיץ הקרוב לנסבל יותר.

כיצד לשדרג את אופנת בית הספר שלכם?

כאמור, בשנים האחרונות חלה מגמה של החמרה לגבי צורת הלבוש של התלמידים. רוב בתי הספר מקפידים מאוד על עניין התלבושת האחידה, וברובם נאסר גם ללבוש מכנסיים קצרים לבנות. אומנם המצב נראה מייאש, אך אין לכם מה לדאוג! ניתן למצוא פתרון פשוט וקל ליישום, עבור רוב הבעיות של התלמידים. למשל, במקום לרכוש עשרות חולצות בית ספר שאף אחד לא באמת רוצה לראות בארון שלו, ניתן פשוט לקנות מספר מדבקות עם הסמל של בית הספר (למד על עיצוב מדבקות באתר לוגודביק). בצורה הזאת, ניתן לשמור על הסטייל האישי ולהמשיך ללבוש את הבגדים המחמיאים לכם ביותר. מבחינת בית הספר, כל עוד אתם לובשים חולצה חלקה עם סמל בית הספר, אתם פועלים בהתאם לתקנות. כך שכל בוקר ניתן לעמוד מול הארון, לבחור את החולצה שבא לכם ללבוש היום ופשוט להדביק עליה את המדבקה. בסיום הלימודים, ניתן להסיר את המדבקה ולהמשיך עם החולצה לשאר הפעילויות שמחכות לכם.

לסיכום, כל מי שנמאס לו מחולצות בית הספר, יכול לעקוף את התקנות המחמירות באמצעות הדבקה של סמל בית הספר על כל חולצה חלקה שקיימת בארון. בצורה כזו, ניתן ללבוש לפחות בפלג הגוף העליון, את הבגדים הנוחים והיפים שלכם, ולא להתפשר על חולצת בית ספר מדכאת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *