מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה מומלצות לעסק

בלא מעט עסקים היום, גדולים וקטנים, אנחנו יכולים למצוא מצלמות אבטחה, הן כאלה שמותקנות בתוך העסק כמו כאן והן כאלה שמותקנות מחוץ לעסק.

למצלמות אבטחה יש 3 מטרות עיקריות, הראשונה להרתיע אנשים שמבקשים לגרום נזק או לגנוב מבית העסק, השנייה, היא מאפשרת לתעד את כל מה שמתרחש בתוך או מחוץ לעסק, השלישית, היא מייצרת מנגנוני אבטחה איכותיים ופרקטיים.

בעיקרון, עסקים רבים מתקינים מצלמות אבטחה, בין אם זה בגלל דרישות של חברת הביטוח ובין אם זה מתוך רצון להגן על עצמם, בלי קשר בכלל לשאלה האם חברת הביטוח מחייבת אותם להתקין מצלמה כזו או לא. צריך לומר, הרבה פעמים חברות ביטוח מחייבות התקנה של מצלמות כחלק מתנאי הפוליסה, לא רק מפני חשש לגניבות או נזקים של גורמים חיצוניים, אלא גם במקרה של גניבות ונזקים של אנשים מתוך בית העסק, חשש שעובדים יגנבו מוצרים וכדומה.

אילו מצלמות אבטחה מומלצות קיימות בשוק?

ראשית, המצלמות המומלצות כיום הן אלה מהאתר https://www.zbm.co.il שפועלות בחיבור איטנטרנטי, כך שאפשר לראות את כל מה שהן מציגות און ליין, דרך המחשב של העסק וכן דרך מחשבים חיצוניים. למעשה, בניגוד לעבר, כיום לא צריך להיות בבית העסק בשביל לראות מה המצלמה מציגה, אפשר לראות את זה גם דרך מחשבים חיצוניים.

שנית, אנחנו צריכים לעבוד עם מצלמות אשר יכולות לנו בזוויות שונות, גם אם הן מצלמות בצורה מסוימת, ניתן להניע אותן כך שיצלמו בזווית גדולה ורחבה יותר, זה יהיה הרבה יותר אופטימאלי עבורנו לקלוט כמה שיותר ממה שמתרחש מסביב.

שלישית, מצלמות אבטחה מומלצות הן כאלה שהן לא בהכרח בולטות, בין אם אלו מצלמות נסתרות ובין אם אלו מצלמות קטנות שלא מפריעות בעין, לא מפריעות לעיצוב.

ארבע, חשוב לבחור מצלמות עם כרטיס זיכרון רחב, כך אנחנו יכולים לצלם כמות גדולה של תמונות ולשמור אותן לאורך זמן. ישנם עסקים שבוחרים למחוק את התמונות כעבור זמן מסוים, מוטב לחכות עם זה, עד שמגיעים למסקנה שאין מה לעשות עם התמונות ואז למחוק אותן מהמערכת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *