אקווריום

אקווריום תמונה

רוצים לשלב דימוי צילומי / תמונה ביחד עם הדגים? מעולה! היום נוכל לעשות עבורכם את העבודה! התקשרו אלינו כבר היום.

יש אנשים רבים שאוהבים דגי נוי אבל סובלים מחוסר מקום בבית/במשרד. החדר צפוף ויש בו רהיטים רבים. חדר הילדים אינו גדול דיו כדי להכניס עוד שולחן ועליו אקווריום ובחדר ההמתנה במשרד, בנוסף לדלפק הקבלה יש כסאות ללקוחות שתופסים כל פיסת מקום. בשביל זה אנחנו הקמנו את מפעל האקווריומים פנורמה, לעזור לאנשים שאינם יכולים לפתור את הבעיה בעצמם.

תמונה ואקווריום ביחד?!

כן!

כמו את התמונה כך גם את האקווריום תולים על הקיר בהבדל שהאקווריום מוכנס לתוך מסגרת מגבס, בנייה מבלוקים או מעץ. המראה החיצוני של האקווריום הוא כמו של תמונה על הקיר. קיר זכוכית של אקווריום וסביבו מעטפת. זהו פתרון יעיל גם בבתים בהם יש ילדים שמתרוצצים בין החדרים ועלולים לפגוע בשולחן האקווריום ולגרום לו חס וחלילה ליפול ולהוות סכנה. אקווריום תמונה מוגן ואפשר לצפות בדגים מבעד למסגרת. אקווריום תמונה מיוצר על ידינו בגודל סטנדרטי אולם כל לקוח יכול להזמין על פי רצונו את המידות המתאימות לו. אנשינו יגיעו לבית הלקוח ויתלו את האקווריום, וידריכו את בעלי הבית. הטיפול בדגי נוי אינו מסובך ועל כן אפשר להכניס את אקווריום התמונה לקיר וליצור פתח לצורך האכלה, החלפת המים וניקוי האקווריום.

אקווריום

למי זה מתאים?

אנשים שההובי שלהם הוא דגי נוי בוחרים באקווריומים מיוחדים, אקווריום תמונה הוא אחד מהם. הם מחפשים לשלב את האקווריום בתוך כלל עיצוב הדירה והם רואים בו חלק בלתי נפרד מחייהם היום יומיים. מנגד הם מעוניינים שהאקווריום יהיה  חלק בלתי נפרד מעיצוב החדר  וזוהי הסיבה שהם בוחרים באקווריום תמונה מתוצרת חברת פנורמה. אנחנו בחברת פנורמה ממליצים ללקוחות שמתעניינים באקווריום תמונה להתאים את גודל האקווריום לגודל החדר והעיצוב שלו צריך להשתלב עם יתר הפריטים כולל צבע וחומר הגלם של המסגרת.

למה אנחנו?

שיווקנו אלפי אקווריום תמונה וכיום ניתן לראות אותם בלובי של בתי מלון, באולמות שמחה, בתי חולים וקופות חולים.

לאורך השנים בהם פנורמה נמצאת בשוק הישראלי הוצאנו דגמים רבים ושונים שלש אקווריומים. בשנים האחרונות הצטרף גם אקווריום תמונה לשלל הסוגים. אקווריום תמונה הוא בדיוק מה שיכול לפתור את בעיית המקום.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *