כך תפיצו את הספר שלכם בקלות

אם סיימתם לכתוב את הספר שלכם לאחר תקופה ארוכה של איסוף חומר והליכה לפסיכולוגים בשל מחסום כתיבה, דעו כי החלק הקשה עוד לפניכם. כעת מגיע השלב שבו אתם שולחים עותקים רבים להוצאות הספרים השונות בארץ, בתקווה שלפחות אחת מהן תיאות לקבל לטיפולה את פרי עמלכם. אך גם לאחר שהספר יוצא בשעה טובה אל האור, אין זה אומר שיקנו אותו. לעתים תתקלו במבטים מעוררי רחמים מצד מוכרים בחנות הספרים שמעולם לא שמעו על הספר שלכם ואף לא יודעים אם הוא נמצא על המדפים. עם זאת, אפשר גם אחרת, וישנה הוצאת ספרים אחת אשר מוכיחה זאת פעם אחר פעם.

הכול תלוי בהוצאת הספרים

קונטנטו נאו אשר מנוהלת על ידי המייסד והמנכ"ל שלה נתנאל דה סמריק, היא הוצאת ספרים יוצאת דופן אשר לא רק עורכת את הספר ומוציאה אותו לאור, אלא גם מלווה את הסופר לאורך כל התהליך של הפצת הספר. בקונטנטו נאו מנצלים את הפלטפורמות הדיגיטליות הקיימות היום לטובת קמפיינים פרסומיים. כך, בזכות הצוות המקצועי של ההוצאה יכול כל סופר צעיר ללמוד כיצד להשתמש נכונה ברשתות חברתיות או בערוץ יוטיוב כדי להפיץ את הספר שלו לקהל הישראלי.book-1760998__3401

מגיעים גם לשאר מקומות בעולם

נתנאל דה סמריק, אשר החל להוציא ספרים לאור עוד כשהיה חייל צעיר בצבא ישראל, מעודד את הסופרים הישראליים להרחיב את מאגר הקוראים שלהם ולצאת בקמפיינים פרסומיים ברחבי העולם. מסיבה זו עובדים בהוצאה מתרגמים מנוסים אשר יכולים לתרגם את הספר שלכם לשפות כמו סינית או אנגלית. בזכות ההוצאה תוכלו לפנות לאפיקים שונים ולהשיג מטרות שאף לא חלמתם עליהם. בהוצאת הספרים המקצועית ילמדו אתכם כיצד להפיץ את הספר בפלטפורמה כמו אמזון ואיך להתכונן לכנס בינלאומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *