מיקרופונים – 3 דברים שלא ידעתם שיעזרו לכם לשמור על המיקרופון שלכם

לאחרונה אתם חושבים על רכישת מיקרופונים חדשים? הילדים רוצים לשיר אתכם קריוקי או שאתם רוצים לקנות מיקרופונים לעבודה שלכם מול הזום? האמת היא, שזה לא משנה למה אתם קונים היום מיקרופונים חדשים. מה שכן חשוב, זה שתדעו שיש כמה דברים שיוכלו לעזור לכם לשמור על המיקרופונים וגם להאריך את חייהם. למשל: 

  • שימו לב לווליום – רצוי מאוד לא להגביר את הווליום למקסימום האפשרי, שכן בטווח הארוך זה עלול לפגוע במיקרופון שבו אתם עושים שימוש.
  • הרחיקו בין המיקרופונים השונים – רצוי מאוד לא להניח את המיקרופונים אחד על יד השני כדי שהם לא יפגעו זה בזה. 
  • שימו לב למצב הטעינה – היום יש בעיקר מיקרופונים אלחוטיים. זה אומר שצריך לטעון אותם, אך כמו מכשירים אחרים, יש משמעות גם לתת להם להתרוקן ולעשות שימוש בסוללה עד הסוף לפני שמטעינים אותם שום. 

קנו רק מיקרופונים איכותיים 

אתם מתלבטים באיזה מיקרופונים כדאי להשקיע? כמובן שאפשר להבין אתכם. בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, כשיש כל כך הרבה אפשרויות, לא קל לבחור את האפשרות הנכונה.  מה שכן, רגע לפני שאתם מתפשרים על האיכות, בגלל ההנחה שאיכות טובה עולה יותר, חשוב להבין: האיכות זה הדבר הכי חשוב שיש. מיקרופונים  מאיכות ירודה לא מחזיקים מעמד וגם לא נשמעים טוב. לכן, אם אתם כבר משקיעים וקונים מכשירים כאלה, ברור שעדיף לקנות את הכי טוב שקיים. 

איפה כולם קונים היום ציוד חשמלי מהסוג הזה? 

מתלבטים? הזמן שלכם קצר ואתם עמוסים? אל תצאו מהבית כדי לקנות מיקרופון או שניים. זה לא משנה אם תרצו לקנות את המיקרופון הכי טוב שיש או שאתם מעדיפים משהו באמצע מבחינת האיכות, מה שבטוח זה שקניה מקוונת תחסוך לכם התעסקות רבה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *