ספירת מלאי

כל חלק בעסק, מושפע מתהליכי ניהול וספירת המלאי. תהליכים אלו, מעצבים את האינטראקציות שלכם עם ספקים ועסקים אחרים בשרשרת האספקה ​. באופן קריטי, הם משפיעים על שירות הלקוחות – היכולת לעמוד בביקוש, בזמן, ובאיכות התמיכה בלקוחות. 

ספירת מלאי

מערכות ניהול המלאי, משפיעות על היעילות של תפעול המחסן שלכם, מה שיכול להביא אתכם למצב שתהיו רגועים באשר להשפעה על הרווחיות ותזרים המזומנים של החברה.

תוכנה לניהול ספירת מלאי, ממלאת תפקיד מרכזי בכך שהיא פועלת כמסד נתונים מרכזי ומערכת בקרה, אשר בשילוב עם מערכת הקופה של העסק, מרכזת את ההזמנה, הזרימה והביקורת של רמות המלאי בכל תחומי העסק.

יתרונות מערכת לספירת מלאי

בשוק שבו ההזמנה בלחיצה אחת והמשלוח מהיר הם הסטנדרט, מערכת בקרת המלאי שלכם תהיה חייבת להיות:

  • ניתנת להרחבה
  • מסוגלת לעבד כמויות גדולות של נתונים
  • מסוגלת לספק נתונים מהירים ומדויקים לכל הסניפי החברה בזמן אמת
  • קלה ללימוד, כולל צוות נקודת המכירה שלכם

‍קבלת החלטות טובה יותר

איסוף נתונים מהיר יחד עם תכונות דיווח מתקדמות של Counting Group, יעזרו לכם לעקוב מקרוב אחר המוצרים שהלקוחות שלכם קונים, וכיצד הם מבצעים את הרכישות שלהם. 

בינה עסקית טובה יותר – בתוך ניהול המלאי, מערכת הקופה ותהליכים קמעונאיים אחרים – מאפשרים לכם לפתור בעיות עסקיות באופן יזום. אינטגרציה חלקה עם מערכות נקודות מכירה בחנות, מעניקה לצוות החנות שלכם גישה מיידית לרמות המלאי יחד עם תכונות בר-קוד מתוחכמות, ויכולת להציע רכישות חלופיות או נוספות.

שיפור הרווחיות ותזרים המזומנים

אם יש לכם עסק גדול עם מספר מחסנים וחנויות קמעונאיות, הבחירה במערכת בקרת מלאי, היא קריטית לא פחות מתוכנת נקודת המכירה שלכם. לכן, השקיעו בתוכנה זו בעסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *