יש חצר? טרמפולינה!

יש לכם חצר? כל הסיבות לקנות כבר טרמפולינה

הילדים אוהבים מאד לקפוץ, להשתולל ולהוציא אנרגיה. בהרבה חצרות כבר קיימת טרמפולינה המייצרת עבור הילדים הרבה רגעי קסם שבהם אפשר להשתולל ולקפוץ גבוה עם החברים ובני המשפחה.

טרמפולינה בחצר

משפחות רבות התקינו טרמפולינות עגולות בחצר בגודל מתאים לבני הבית ולאורחים והחברים המגיעים מעת לעת. אפשר לרכוש טרמפולינה מלבנית בקוטר של 2.44 מטר ועד קוטר של כ – 4 מטר ובכמה מידות באמצע.

כמו כן קיימים דגמים מרובעים ומלבניים בכמה גדלים המתאימים לקפיצותיהם של ילדים בכל גיל. חשוב להקפיד ולרכוש טרמפולינה שיש בה רוכסן שסוגרים אותו כשהילדים קופצים כדי למנוע נפילה מסוכנת אל מחוץ לשטח הטרמפולינה, במיוחד אם מדובר במשטח בטון.

המיוחדות בטרמפולינות

טרמפולינה היא כלי קפיצה מדהים עבור הילדים הנהנים מהוצאת האנרגיה ומהקפיצות הגבוהות. לטרמפולינה יש גם ערך מוסף, היא משפרת את הגמישות ואת הכושר הגופני של כל אחד מהקופצים.

הטרמפולינה בנויה מדפנות עבות במיוחד ומסגרת איכותית, מגן קפיצים מרופד ובדים בטיב מעולה אשר דוחים מים, עמידים בקרינת uv , אשר בדרך כלל אינם נקרעים ונשארים לאורך שנים רבות. ההגנה הזו שומרת על הילדים ברוב המקרים מפני פציעות או נפילות.

ממקמים את הטרמפולינה כך שבהיקף יהיו לפחות 80 ס"מ חופשיים כך שהילדים לא יקבל בטעות מכה מחפצים כלשהם. חייבים לחשב את העומס על פי מספר הילדים וגיליהם כדי לרכוש את הגודל המתאים ביותר.

נהנים בטרמפולינה

ילדים רבים מטפסים על הטרמפולינה עם חברים או בני משפחה. על הרמפה מתרכזים כמה ילדים שזנחו את המסכים והחליטו שהרבה יותר כיף מהמסכים זה ליהנות עם החברים לקפוץ יחד, לדבר, לצחוק ובקיצור להשתגע.

רכישת טרמפולינה

מי שיש ברשותו חצר ועדיין לא קנה טרמפולינה לילדיו, זה הזמן להתחדש לברר אודות מחיר טרמפולינה ולהתחדש בטרמפולינה שתעניק הרבה מאד רגעי אושר לילדים, תעסוקה ובעיקר מקום ליהנות, לקפוץ, להזיע ולהיות יחד.

חשוב לרכוש טרמפולינה איכותית ובטיב מעולה שתשרת את בני הבית לאורך זמן הכוללת לולאות התפורות היטב בשמונה שורות לפחות בהיקף, רשת ביטחון, סולם וכיסוי קפיצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *