למה משתלם לכל המשפחה להצטרף לפלאפון

אם פעם טלפון סלולרי היה דבר אשר קיים בעיקר אצל ההורים בכל משפחה, כאשר הילדים היו מקבלים טלפון משל עצמם רק כשאר הם הגיעו לשירות בצבא, הרי שכיום הילדים מקבלים טלפון סלולרי משל עצמם בגיל שרק הולך ויורד ככל שחולף לו הזמן. דבר זה מצריך היערכות מחדש בנוגע לכל מה שקורה מבחינת חבילות הסלולר שמוציאה משפחה אחת, וכאן נכנסת חברת פלאפון עם הצעה משתלמת עבור חבילה שבה כלולים כמה קווי טלפון מראש כדי שיהיה קו לכל אחד מבני המשפחה. מחיר חסכוני, תשלום נוח ושימוש כיף לכולם.

כל המשפחה במחיר קטן

מכיוון שהדור הנוכחי הוא כזה אשר פחות או יותר נולד עם מכשיר סלולארי ביד, זה די טבעי כי ההורים יחפשו אחר חבילה סלולרית אשר מתאימה לכל המשפחה, על פני תשלום לכל אחד מבני המשפחה באופן נפרד. האופן שבו יוצרים קשר אך ורק מול חברת סלולר אחת הופכת את כל העניין הזה של ספק אחד ויחדי למשהו הכי יעיל, וכאשר מוצעת גם חבילה שמציעה כמה קווים במחיר אחד אז הכל בהחלט יותר נהדר. בחברת פלאפון מציעים חבילות למשפחה עד חמישה קווים בסך הכל, ודבר זה מקל על משפחות רבות שמצטרפות כדי לחסוך בכסף וגם לחסוך בכאב ראש של התמודדות עם כמה חשבוניות בבת אחת.

חבילה משתלמת לכל אחד

כאשר עושים בחינה של הבחילה אשר מוצעת למשפחה צריכים לחלק את המחיר הכולל במספר בני המשפחה כדי לראות עד כמה באמת זה יוצא משתלם. בחברת פלאפון החבילה המיועדת למשפחות היא המשתלמת ביותר לא רק בגלל שהיא כוללת עד חמישה קווים אלא מכיוון שהתוכן של החבילה הוא כזה שאר חוסך כסף, והרבה ממנו.

בחבילה יש עד 3000 שיחות ועד 3000 הודעות פר קו, כאשר נפח הגלישה יכול להיות 30 או 50 ג'יגה בהתאם לחבילה שאותה הכי מעדיפה כל משפחה. באופן הזה כולם יכולים לשוחח, לשלוח הודעות ולגלוש להנאתם, ואת כל החשבון לשלם במחיר מאוד קטן בחבילה המשתלמת של חברת פלאפון.

למידע נוסף על הצטרפות לפלאפון.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *