הרמת כוסית

כל היתרונות של הרמת כוסית

אם יש משהו המייחד את החברה הישראלית זו המשפחתיות, חשבו כמה פעמים אתם נפגשים עם המשפחה, כמה הם חלק מרכזי בחייכם וכמה הם משמעותיים בכל מה שאתם עושים ותבינו על מה אנחנו מדברים. אנחנו יכולים לספר לכם כי המצב באירופה ובארצות הברית הוא שונה לחלוטין ושם המשפחה תופסת חלק הרבה פחות חשוב בחיים היום יום. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הדבר בא לידי ביטוי במיוחד בחגים שם כל המשפחה מתכנסת וחוגגת באווירה חגיגית. על רקע זה ברור מדוע עסקים רבים מציינים כל חד ומתכנסים יחדיו ומרימים כוסית. הרמת כוסית היא טקס שכיום לא ניתן לחגוג בלעדיו ועל כך אם אתם מנהלים של עסק אתם חייבים לתת את הדעת. כמובן שעליכם להבטיח כי ההרמה תהיה מושקעת וזאת בכדי להראות לעובדים כמה אכפת לכם וכך גם אתם תוכלו ליהנות מן היתרונות האדירים של ההרמה.

הרמת כוסית

מאחד את העובדים

כאשר אנחנו מדברים על הרמת כוסית אנחנו חייבים לזכור כי יותר מהכול היא מאחדת את העובדים. ברגע שכל העובדים מתכנסים יחדיו, נהנים מאוכל איכותי ומדברים זה עם זה באופן לא רשמי הדבר גורם לאחדות וזהו דבר חשוב ביותר בכל עסק. עליכם להבין כי אתם צריכים להבטיח שהעובדים בעסק שלכם יהיו מגובשים ויגבו זה את זה בעסק וזהו נושא חשוב ביותר שעליו יש לתת את הדעת. ככל שהעובדים יהיו יותר מגובשים כך העבודה תתבצע בצורה יותר יעילה, ללא מחלוקות וללא ריבים וזהו דבר משמעותי ביותר שעליו אתם חייבים לתת את הדעת אם אתם רוצים לנהל את עניינכם על הצד הטוב ביותר שיש.

מהווה הזדמנות להוקיר תודה לעובדים מצטיינים

אך שימו לב הרמת כוסית אינה רק מאחדת את העובדים אלא היא גם מהווה הזדמנות מצוינת להוקיר תודה לעובדים מצטיינים. זה דבר מאוד חשוב להוקיר תודה למצטיינים מכיוון שזה ממריץ את העובדים להשקיע עוד ועוד וזאת עקב העובדה שהם רוצים בעתיד להיות מצטיינים גם כן וכך כל העבודה בעסק שלכם תשתפר פלאים וכל זאת תודות לטקס הפשוט של הרמת כוסית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *