למה אתם צריכים שומר חנייה מתקפל?

בחניונים גדולים אפשר להציב סדרן או מאבטח, שישמור על הסדר. בחניה פרטית, פתרון מהסוג הזה פחות סביר ובדרך כלל לא אפשרי. כאשר רוצים בכל זאת לשמור על הסדר הטוב בחנייה שלכם, כל מה שצריך זה אביזר אחד, שמתאים לתכלית זאת. אנו מדברים על שומר חנייה מתקפל. הוא עומד לרשותכם בכל עת, הוא פשוט לתפעול, הוא ישמש אתכם לאורך זמן והוא עמיד במיוחד.

החנייה שלכם נשארת פרטית

במידה ואתם לא רוצים להשקיע כסף רב בהקמת מחסום חשמלי או כאשר הקמה של מחסום כזה איננה אפשרית מכל סיבה אחרת, שומר חנייה מתקפל עושה עבודה לא פחות טובה. ממש כמו מחסום חשמלי ברמה הכי גבוהה, גם שומר חנייה מתקפל שומר שהחנייה שלכם תישאר תמיד פרטית. אתם לא צריכים להשגיח שמישהו לא רצוי יתפוס לכם את החנייה. אתם לא צריכים לסמוך על שלט כגון חניה פרטית, כדי שמישהו חסר נימוס יחסום אתכם, "רק לרגע". שומר החניה לא מתיר לאף אחד אחר לתפוס את המקום וגם מסמן לכל שמדובר בחניה פרטית שאסור לחסום.

שומרי חניה, עמידים ויציבים

שומר חנייה מתקפל זמין בתצורות מגוונות, למשל בצורת עמוד בסיסי או בצורת קשת מעוגלת (מעין U הפוך) בתוספת רגלית שניתן לנעול. השומרים הללו מיוצרים מחומרים קשיחים וחזקים, עם תוספת צבע עמיד (צבוע בתנור), לנראות גבוהה. מחזירי אור דואגים לכך כי השומר ייראה לכל רכב מתקרב, גם בלילה וגם בתנאי ראות לא אידיאליים.

חברת שרפים משווקת ומייצרת פתרונות חנייה ובטיחות, באיכות גבוהה. להשיג שומרי חניה תוצרת ישראל, עם תכנון שהופך את ההתקנה למהירה ופשוטה. מהר מאוד, גם החניה שלכם תהיה מוגנת מפני רכבים זרים. יעיל גם נגד גניבת רכב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *