טיפים לבחירת מורה לסקסופון מוצלח

סקסופון הוא כלי נגינה מדהים. יש לו הילה של זוהר. נשיאים מנגנים עליו, הוא מככב בשירים ששינו את ההיסטוריה והוא אחד מכלי הנגינה עם הצליל הכי עשיר וחם שיש עליו מנגנים נגני ג'אז לאירועים.

אז איך לבחור מורה שילמד אתכם את כל סודות הנגינה על סקסופון?

איש של אנשים

מורה פרטי לסקסופון, ממנו אתם צריכים ללמוד איך לנגן מכל הלב, על כלי נגינה מורכב וייחודי, חייב להיות סבלני, אוהב אנשים ויודע איך ליצור קשר טוב עם התלמידים שלו. מישהו שיודע לעבוד עם קל, מבין איך לתקשר עם אנשים ויודע היטב איך להביא אתכם לרמה שאתם רוצים להיות בה.

נגן מקצועי ומנוסה

כדי שיוכלו באמת ללמוד ממנו, איך מנגנים, אבל גם ללמוד סודות של המקצוע, טיפים מיוחדים ומידע אישי – שרק הוא יודע, אתם צריכים מורה שיש לו הרבה ניסיון מקצועי, שצבר את הניסיון שלו על ידי שעות ארוכות של נגינה, לעצמו, למשפחה וחברים, אבל גם לקהל ששילם עבור המופע.

שליטה בתווים ויכולת אלתור

ניסיון של שנים בנגינה על סקסופון הוא הדבר היחיד שיכול להביא את המורה שלכם לרמה גבוהה של שליטה בתווי הנגינה ויכולת אלתור שמאפשרת לו לצאת בשלום גם ממצבים מורכבים מול קהל.

להשתמש בכלי הנגינה לא רק כדי לעקוב אחרי התווים שמישהו אחר כתב, אלא גם בתור כלי לביטוי אישי של כל סקסופוניסט.
לסיכום, בחירת מורה לנגינה על סקסופון צריכה להתבסס על היכולות האישיות של המורה שלכם וגם על רמת נגינה וניסיון בתחום. מורה שיש לו גם ניסיון בתור נגן מקצועי יכול ללמד אתכם גם את רזי המקצוע ולא רק את הטכניקה, לתת לכם את הנשמה ואת הרקע שאתם צריכים, כדי להפוך להיות נגנים מקצועיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *