עלות שיפוץ דירה 100 מ"ר

פינוי ציוד ממקלטים – זבל של אחד הוא אוצר של אחר

גם אתם כמו הרבה אנשים אחרים אוהבים לשמור חפצים ישנים שלכם? תופעת האגרנות מופיעה גם אצלכם? התופעה הפסיכולוגית של אגרנות מופיעה אצל אנשים רבים. ישנם אנשים רבים שאינם מסוגלים לזרוק לאשפה את החפצים הישנים שלהם. במקום להשליך אותם לזבל, הם אוגרים אותם במחסן / במקלט / בבוידם או בכל מקום אפשרי אחר.

פינוי ציוד ממקלטים

הגיע היום והחלטת שדי, זהו זה, היום אנחנו מתפטרים מכל החפצים הישנים שמונחים במקלט כאבן שאין לה הופכין ואף אחד אינו מתעניין בזה. החפצים כבר אינם בר שימוש, או שלפחות אתם אינכם הולכים למחזר את החפץ ולהשתמש בו בביתכם. רגע לפני שאתם זורקים הכול לאשפה, זכרו: זבל של אחד הוא אוצר של אחר.

יד שניה

ישנם אנשים רבים שחיים על חפצים ישנים או בשמם המוכר אלטע זאכן . כשהשולחן העתיק בביתם יוצא מכלל שימוש לגמרי, הם אינם פונים לחנות רהיטים כי אם לאספן אלטע זאכן, על מנת לאלתר שם איזה שהוא שולחן שיחזיק מעמד לתקופה ארוכה ככל האפשר.

ישנם גם חברות רבות העוסקים בפינוי בתים, פינוי ציוד ממקלטים, ממחסנים וכו'. החברות בדרך כלל עובדות בתשלום סמלי, אך לפי שווי הרהיטים או המוצרים שיש לכם, הם יקזזו את מחיר הפינוי. מטרת ההנחה היא לפעמים לטובת המפנים שמשתמשים בהיטים, אך הרבה פעמים זה למטרות חסד.

נזקקים

פינוי ציוד ממקלטים – זבל של אחד הוא אוצר של אחר – זהו הסלוגן שלהם. במקום שתשליכו את הרהיטים שלכם לאשפה, תנו לאנשים אחרים ליהנות מהם. חברות העוסקות בפינוי חפצים ומסירתם לנזקקים, יעניקו את הרהיטים והחפצים שלכם, לחיילים בודדים, למשפחות חד הוריות, משפחות שנמצאות מתחת לקו העוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *