המשפץ המושלם

איך לבחור את המשפץ המושלם?

המשפץ המושלם

כולם עוברים בשלב כזה או אחר של החיים תהליך של שיפוצים עבור הבית שבו מתגוררים, וגם עבור המשרד שאותו מחזיקים. זה לא משנה אם מדובר בשיפוץ של בית עסק או של דירה, של בית פרטי או של חדר אחד, כל תהליך של שיפוץ צריך להיות חכם  וזהיר על ידי האדם שאותו מזמין, וכאן יש לשים לב אל אלה הדברים.

שיפוצניק מומלץ על ידי מכרים

אם מתגוררים באזור ירושלים למשל, זה יהיה חכם לפנות אל אנשים שמכירים ועל הדעה שלהם סומכים לגבי חברה לשיפוצים בירושלים שאיתה היה להם ניסיון לטובה. פעולה פשוטה מעין זו מביאה לכמה שמות של כמה חברות מומלצות, שאיתן לאחר מכן ניתן לבצע משא ומתן ולברור את החברה שאיתה רוצים להתקדם ולסגור.

תיק עבודות מרשים

תיק העבודות הזה אינו חייב להיות תיק של תמונות שאותו אותה חברה קבלנית מחזיקה, ואף לא תיק עבודות של פרויקטים שהיא ביצעה באתר תדמיתי מרשים העשוי כהלכה. תיק העבודות יכול להיות בצורה של שיפוץ שנעשה אצל השכנים שם מבקרים ויכולים לראות באופן בלתי עדיף את איכות העבודה או שיפוץ שנעשה עבור אחד מבני המשפחה שאצלו מתארחים. בכל מקרה תיק עבודות הוא דבר חשוב, והוא מראה את רמת המיומנות בכל מיני סוגים של שיפוצים שכיחים.

מחיר שאינו מחשיד

כשפונים של חברה שמבצעת שיפוצים זו צריכה להציע מחיר עבור מפרט שלם שכולל את כל החומרים הנדרשים, כולל העלות עבור אנשי מקצוע ומשקללת את כל אלה לכדי לוח זמנים אפקטיבי עד למועד תום תהליך השיפוץ שאותו מתכננים. מה צריכים להבין לגבי המחיר? שהוא ראשית כל אינו סופי, לא פעם נתקלים בשעת העבודה בכל מיני דברים שמצריכים שינוי בתוכנית, דבר שעולה יותר או פחות.

דבר שני, העלות היא עלות שצריכה להיות דומה כל עוד ישנה עבודה שנעשית עם אותם החומרים. עלות גבוהה יותר יכולה להעיד על חברה יותר מקצועית שמבצעת שימוש בחומרים איכותיים ונמוכה יותר להעיד עם חוסר במקצועיות וחומרים שאינם איכותיים. זה חשוב מאוד לסכם את תנאי התשלום מבעוד מועד ושכל הדברים שנאמרו יהיו מעוגנים בחוזה חתום בין שני הצדדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *