נשירת שיער

נשירת שיער בקרב גברים: מהם הפתרונות הטובים ביותר?

נשירת שיער

השיער שנמצא על הראש שלנו יכול להיות חלק או מתולתל, בהיר או כהה, כזה שקל לתחזק אותו או אחר שמצריך טיפול יומיומי על מנת שייראה הכי יפה. ברגע בו השיער שעל הראש נעשה דליל מכפי שהיה טרם לכן, אנשים רבים, ובעיקר גברים מחפשים אחר סוגי הפתרונות שמוכיחים את עצמם בתור הטובים ביותר. נשירת שיער? לא משהו חייבים פשוט לקבל.

שותלים שיער חדש

תהליך ההשתלה של השיער על הקרקפת הוא אינו חדש כלל וכלל. מדובר למעשה בתהליך שהוא כירורגי והוא מחייב הרדמה של האזור. לא מדובר אך ורק באנשים שסובלים מדלילות של שיער הראש אלא גם באנשים שאר מסיבות אחרות איבדו את השיער של הגבות ואפילו של העפעפיים. השיטות המודרניות לא משאירות צלקת על האזור המושתל, וההתאוששות של האזור מצריכה אך ורר ימים ספורים לעומת השיטות היותר וותיקות, ואין כל ספק כי באמצעות השתלת שיער לגברים הרבה מהם חוזרים להיות בעלי ביטחון רב במראה החיצוני שהיה טרם לכן מדולדל באזור הקרקפת.

שימוש בספריי מהיר

יש אנשים שמחפשים אחר פתרון יעיל ומהיר, כזה שהוא הפיך ואינו קבוע. שימוש בספריי או אבקה שכוללת סיבים קטנטנים של שיער ממלא בצורה יעילה את המקומות החסרים בשיער עם הידבקות כל אלה אל השיער שכבר קיים.

שימוש בכדורים ותמיסות

ישנם כדורים ותמיסות שאמורים לחזק את השיער שעל הראש ואף להגביר את הצמיחה. המוצרים הללו מתאימים בחלקם עבור אנשים שסובלים מדלילות והתקרחות על רקע גנטי ויש אחרים שבנויים על תרכובות שאמורות להשלים חוסרי תזונה. לפני שממהרים לבצע רכישה של כדור או של תמיסה להגדלת נפח השיער שעל הראש זה חשוב מאוד לפנות אל רופא המשפחה כדי לאבחן את מקור הבעיה.

בודקים את התזונה

כאמור, בדיקת דם פשוטה יכולה לספר המון לגבי המצב של קרקפת הראש. יש אנשים שיש להם דלילות שיער בשל סטרס, כאלה שזו הגנטיקה שלהם ויש אחרים שפשוט צריכים לאכול יותר בריא. בחלק של הבריאות ניתן לטפל גם על ידי נטילה של תוספים יעילים שמכילים ביוטין, קולגן ואבץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *