איך לחסוך על קרטונים במהלך מעבר דירה?

מעבר דירה דורש מכם לגייס ציוד אריזה. בין היתר תצטרכו למצוא קרטונים וארגזים, אבל אתם לא חייבים לקנות אותם במאות שקלים. במאמר הבא נביא פתרונות לאריזה יעילה ונסביר לכם איך חוסכים בהוצאות

ציוד אריזה קובע באיזה מהירות תעברו דירה ובאיזה מצב יגיעו הפריטים האישיים שלכם לבית החדש. הבעיה היא שלרובנו אין ציוד אריזה זמין, לכן הפתרון הנפוץ הוא לרכוש קרטונים. בחנויות עשה זאת בעצמך ברחבי הארץ מוכרים קרטונים בכמה שקלים ליחידה, ובמעבר דירה עשויה הוצאה כזו להצטבר למאות שקלים.

לגזור ולשמור: טיפים לחיסכון בהוצאות

על אף האמור לעיל, אפשר גם לחסוך על קרטונים בלי צורך להתפשר והנה כמה טיפים שיסבירו לכם איך עושים את זה:

א. היפטרו מציוד מיותר – המעבר הוא ההזדמנות שלכם להיפטר מכל הציוד המיותר. אתם יכולים להעביר חלק מהבגדים לתרומות, לשים מוצרי נייר במכולות מחזור או להציע מכשירי חשמל לקרובים ובני משפחה. אחרי שתיפטרו מהציוד המיותר תצטרכו הרבה פחות קרטונים ולכן יהיה לכם גם קל לחסוך.

ב. תכננו את האריזה – אריזה נכונה לא אמורה לדרוש מכם כמות של 15-20 קרטונים לבית ממוצע של 2-4 חדרים. בתכנון כזה אתם צריכים להחליט איפה לשים את הכלים השבירים, מה לעשות עם המכשירים הגדולים ולאן להכניס את הבגדים. תוכלו למשל להשתמש במזוודות ובתיקים, גם כדי להעביר אותם בצורה נוחה יותר וגם כדי לא לקנות קרטונים וארגזים.

ג. בקשו הצעת מחיר מחברת הובלות – הרבה חברות הובלות יציעו לכם אספקת קרטונים ללא תשלום נוסף. הקרטונים בדרך כלל לא יהיו חדשים, אבל הם בהחלט מספיקים לצורך מעבר דירה. נסו לבקש הצעת מחיר עם קרטונים והשוו בין חברות הובלה באזור המגורים שלכם.

קרטונים ואריזות – לא רק במעבר דירהlifting-24401__3401

אתם צריכים למצוא דרכים לחסוך על קרטונים ואריזות גם אם אתם מתכננים הובלה קטנה, או לחילופין מעבר בין משרדים. במקרים כאלה תוכלו לבדוק אפשרות להשתמש במכולה או להעביר חלק מהציוד כמו שהוא. בנוסף, במשרדים וחברות אין הרבה פריטים בודדים להעביר אלא רק רהיטים, מכשירי חשמל גדולים ופינות עבודה.

בטיחות וביטוח בראש סדר העדיפויות

לא משנה איך אתם מתכוונים לבצע מעבר דירה או בכמה קרטונים וארגזים תשתמשו, אתם צריכים להציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות. ותרו על קרטונים רטובים, מפורקים או מלוכלכים וזכרו שבסופו של דבר המטרה היא לא רק לחסוך אלא גם לעבור בשלום see.

בדקו את פוליסת הביטוח של חברת ההובלות וודאו שהיא מכסה את כל הקרטונים והאריזות שיש במשאית. במידה ואתם מתכננים הובלה של ציוד רגיש, תצטרכו להכניס זאת בנפרד לסעיף הרלוונטי בפוליסה. רק באמצעות השילוב בין בטיחות וביטוח תוכלו לעבור לדירה או למשרד החדש כאשר אתם רגועים ומרוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *