יתרונות של הדפסות על חולצות

בשנים האחרונות אנחנו מוצאים הרבה מאוד את החולצות המודפסות עם הדפס שמוזמן באופן אישי. בעבר היו אלו רק חולצות תלבושת לבית הספר או מדי הצבא שכללו את הלוגו של בית הספר או הסניף, אך כיום אנחנו מוצאים חולצות מודפסות לחתונות, חולצות לקייטנות ועוד.

מה הם היתרונות שבהדפסה על החולצות?

  • זיהוי – בהרבה בתי עסק מבקשים מהעובדים ללבוש את החולצה האחידה לכל העובדים בעסק. הדבר מסייע בזיהוי העובדים או הדיילים של העסק המסתובבים במקום יחד עם כלל הלקוחות. כאשר לקוח זקוק לעזרה הוא לא יצטרך לפנות אל אנשים ולברר האם הם עובדים בחנות. התלבושת האחידה עם הלוגו של בית העסק כבר יעשה עבורו את העבודה. לאחר מכן, כאשר הוא יהיה בקופה וישאלו אותו מי עזר לו בקניה, הוא ידע גם להגיד את שמו של העובד שעזר לו במקרה שהשם מופיע גם הוא על החולצה או על תג נפרד.
  • אחידות – כאשר בוחרים חולצה לקבוצה כמו קייטנה או מחנה מעניקה החולצה תחושה של גיבוש ושל יחד. הקבוצה מזוהה בכל מקום אליו היא הולכת וכולם רואים בה יחידה אחת. הדבר עוזר גם כאשר נמצאים בטיול ויש לאסוף את כל הקבוצה למקום אחד. החולצה עושה חלק גדול מהעבודה.
  • פרסומת – יש בתי עסק המחלקים חולצות עם הלוגו שלהם לכלל העובדים למטרות פרסומת. כאשר העובדים משווקים את העסק בכל מקום בו פוגשים אותם עם החולצה של בית העסק.shirt-1794184__3401

יתרונות של הפרסומת באמצעות חולצות מודפסות

החולצות המודפסות מהוות פרסומת מהלכת לבית העסק ויש בהם כמה וכמה יתרונות בולטים ומשמעותיים.

  • פרסומת זולה – ברור שההשקעה הראשונית של ההדפסה על החולצות עולה סכום מסוים. אך השיווק של העסק שממשיך להתגלגל הלאה ללא כל השקעה נוספת מחזירה את עצמה בגדול.
  • מתאים לגברים ולנשים כאחד – חולצה עם הדפס של בית העסק יכול להתאים גם לנשים וגם לגברים העובדים בבית העסק, שלא כמו פריטי לבוש אחרים אותם אי אפשר לתת לשני המינים.
  • פרסומת בולטת – פרסומת על חולצה תהיה תמיד בגובה העיניים ואף אחד לא יוכל לפספס אותה.

כאשר אתם באים להדפיס על חולצות עליכם לוודא מה תהיה איכות ההדפסה כדי שהחולצה אכן תשרת את המטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *