פינוי שוכר

פינוי שוכר – מהם המקרים בהם זה קורה?

בעלי דירות רבים מגיעים למצבים בהם הדייר הגר בנכס הנמצא בבעלותכם לא מוכן לשלם את השכירות ולא מפנה את הדירה. מדובר בסיטואציה קשה ורגישה שעלולה לגרום לנזק כלכלי עצום ולעגמת נפש גדולה.

ישנם מקרים בהם בעלי הנכס הם אנשים בגילאים מבוגרים ובודדים ללא משפחות, ולכן גם מרגישים חוסר בטחון וחשש לחייהם מתוך פחדים להתעמת עם אותם דיירים המסרבים לצאת מהמושכר ולשלם את דמי השכירות. כאן גם מתפתחת סיטואציה נפשית קשה שעלולה להסתיים בתוצאות חמורות.

פינוי שוכר

אם קרתה הסיטואציה הזאת חשוב שבעל הנכס יבחר עורך דין שיש לו התמחות בעניין פינוי שוכר וכך יוכל לבצע דרישה של פינוי הדייר באופן מידי. בתהליך זה יוחזר לידי בעל הנכס המושכר, ויעצרו נזקים כלכליים ונזקי רכוש שיכולים היו להיגרם כתוצאה מהסיטואציה.

עורכי הדין המתמחים בנושא פינוי שוכר יבצעו את התהליך באופן מהיר, יסייעו בפינוי המושכר ויגרמו לחובות השכירות והמסים להגיע לתהליך סגירה בצורה יעילה ומהירה.

אם לבעל המושכר יש בטחונות, ערבים או כל בטחונות אחרים אז קיים סיכוי טוב יותר לגביית החובות מהדיירים הסרבנים או שאינם מעוניינים לפנות את הדירה.

אם לא קיימים בטחונות או משהו שיכול לזרז את הליכי הגבייה, עורכי הדין המתמחים בנושא יעניקו פתרונות מתאימים לגביית החוב באופן מהיר וקל.

פינוי שוכר זה הליך לא קל ועלול להיות מלווה ברגש קשה כי בכל זאת, מדובר במצב רגיש שנוצר. נכס שנמצא בבעלות מסוימת ומוחזק על ידי אדם שאינו בעל הנכס שלמעשה מסרב לשלב את הכספים שהוא חייב. בעל הנכס מפסיד כסף, נגרמת לו עגמת נפש ולעיתים גם נזקים ברכוש. זאת הסיבה שכדאי מאד לפעול בצורה משפטית מקוצרת ולהתייחס למצוקות אליה נקלעים בעלי דירה במקרה מהסוג הזה.

שיתוף פעולה מותאם ומוצלח של עורך הדין לצורך פינוי השוכרים הסרבנים יעניק תוצאות טובות לפינוי אפילו תוך 30 יום ממועד פתיחת תיק התביעה. התהליך יכלול גם אישורים לצורך ליווי משטרתי ואף קבלת צו סופי לצורך פינוי הנכס.

כאשר תהליך הפינוי מסתיים (או אפילו במהלכו) עורך הדין יבצע בדיקה מול בעל הנכס את האופציות הקיימות עבורו לצורך גביית חובות הנותרו לסיום ההליך באופן שבו יצא עם מינימום נזקים ועגמת נפש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *