מהי משכנתא הפוכה

מהי משכנתא הפוכה? והאם היא מתאימה לי?

אחת ההשערות לכך שהעולם המערבי השתלט על אסיה, אמריקה, אוסטרליה ואפריקה נעוצה בכך שבעולם המערבי המכשירים הפיננסים היו הרבה יותר מתקדמים. כך במאה ה-15 המציאו ערי המדינה האיטלקיות את הבנקים וזה אפשר לחלק הלוואות בצורה הרבה יותר חכמה וטובה מבעבר וזה עזר לממן את מסעות הכיבוש האירופאיים. על רקע זה אנחנו יכולים להבין כי מכשירים פיננסים הינם הכרחיים לניהול התקין של מדינה מערבית וכי אנו צריכים לשמוח על המצאות אלו. כאן בדיוק נכנסת לתמונה משכנתא הפוכה שהיא משכנתא אשר לא מחזירים בתשלום חודשי אלא בסוף בתאריך מסוים אשר נקבע מראש. בתאריך זה יש להחזיר את כל המשכנתא כולל הריבית ועל כן מדובר בסכום הרבה יותר גדול. משכנתא זו מתאימה למי שרוצה לקבל סכום כסף גדול בבת אחת ואשר בעתיד מתפנה לו סכום לא פחות גדול שאיתו הוא יוכל להחזיר את המשכנתא.

מהי משכנתא הפוכה

האם כדאי לי לקחת משכנתא מסוג זה?

אין ספק כי משכנתא הפוכה או הלוואת בלון בשמה האחר לא מתאימה לכל אחד. למעשה לא נגזים אם נאמר כי היא לא מתאימה לרוב האנשים וזאת עקב העובדה כי לרובנו אין פשוט את היכולת לשלם מיליון שקל או יותר בבת אחת ולא בפריסה קבועה. אך ישנם אנשים אשר משכנתא זו הרבה יותר מתאימה להם בעיקר כאלו אשר יצאו לפנסיה ועל כן מדובר בכלי פיננסי חשוב המשרת את הצרכים של אנשים רבים. אין ספק כי בכל מקרה אתם צריכים לעשות חושבים בצורה ניכרת בכדי להחליט האם המשכנתא הזאת מתאימה לכם והאם היא תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

כיצד אגדיל את הסיכוי לקבל משכנתא כזאת?

שימו לב זה לא דבר כל כך פשוט לקבל משכנתא הפוכה. אם אתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל את המשכנתא אנחנו מציעים לכם לפנות אל יועץ משכנתאות אשר ילווה אתכם בכל ההליך. יועץ זה יבטיח כי תקבלו את המגיע לכם וכי לא תקופחו ולא רק זאת אלא שהוא יבטיח כי תקבלו את המשכנתא הזאת בתנאים הטובים ביותר שיש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *