קרן השתלמות לעצמאים – כל היתרונות

עצמאים בישראל נאלצים להתמודד עם מצב שבו עליהם לבחור היכן כדאי להם להשקיע את הכסף שלכם בכלל, וזו ללא ספק התלבטות יכולה להיות מעט קשה לעתים, שכן האפשרויות יכולות להיות רבות למדי, וישנם לא מעט דברים שונים שצריך לשקול במקרים מעין אלו.

ניתן לומר שהאפשרות הטובה ביותר להשקעה שעומדת בפני עצמאים היא קרן השתלמות. היא עשויה להניב לכם סכומי כסף הרבה יותר גבוהים מתכנית חיסכון רגילה, וזה ללא ספק משהו שכל עצמאי חייב לקחת בחשבון. כמובן שקרנות ההשתלמות השונות יכולות להגיע בתנאים שונים, וחשוב שתוודאו שאתם בוחרים בקרן השתלמות שעשויה להטיב עימכם על הצד הטוב ביותר.

קרן השתלמות – אז למה זה כדאי בעצם?

הטבת המס בקרן השתלמות מהווה כרבע התשואה, וזאת כאשר התשואות פטורות ממס על רווחי הון. יתרון נוסף הוא שאתם יכולים למשוך את הכסף שבקרן השתלמות לאחר תקופת זמן בינונית, כלומר של שנים ספורות, 6 בכל מקרה ו – 3 במקרים של השתלמות.

פתיחה של קרן השתלמות זה דבר  שניתן לעשות בפשטות גדולה למדי, כך שכל אחד מכם יכול לעשות זאת באופן עצמאי, ובתוך פרק זמן קצר. אל תתנו לעצלנות לנהל אתכם ותוודאו שאם אתם עצמאים, אתם פשוט לא מוותרים על פתיחה של קרן השתלמות. זה אחד הדברים הטובים ביותר שאתם יכולים לעשות למען ניהול חכם של הכסף שלכם בטווח הבנוני.calculator-1044173_1920

פותחים קרן השתלמות לאחר ייעוץ

אם אתם לא בטוחים מה הדברים שעליכם לשקול לפני פתיחה של קרן השתלמות, אז תוכלו פשוט להתייעץ עם מומחה בתחום הפיננסי, כך שהוא יוכל ללוות אתכם ולוודא ביחד איתכם שאתם לוקחים את ההחלטות הנכונות ולא טועים כאשר אתם בוחרים להפקיד את הכסף שלכם בקרן השתלמות כזו או אחרת.

עצותיו של מומחה בתחום קרני השתלמות זה ללא ספק משהו שעשוי להטיב עימכם באופן משמעותי ולהבטיח לכם שאתם עושים עם הכסף שלכם את הדבר הנכון ולא טועים בדרך כזו או אחרת. כך שאם אתם מעריכים את הכסף שלכם ואתם לא רוצים שהוא סתם יהיה במקום הלא נכון או שיעשה בו שימוש שגוי, תפנו אל הגורמים הנכונים שיוכלו לעזור לכם.

קרן השתלמות זו הזדמנות נהדרת בעבור כל עצמאי במדינה שלנו להרוויח סכומי כסף הרבה יותר גדולים מאשר היה יכול להרוויח אילולא היה בוחר לשים את הכסף שלו בתכנית חיסכון רגילה שמוצעת בבנקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *