כמה דברים שלא ידעתם על שוק הנדל"ן ביוון

כמה דברים שלא ידעתם על שוק הנדל"ן ביוון

בבואכם לברר על השקעת נדל"ן ביוון עליכם לדעת כמה דברים חשובים שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה שלכם. בואו וקראו והבינו – מדוע הנדל"ן ביוון הפך להיות כדאי ומומלץ מאוד בשנים האחרונות.

מה שלא ידעתם

  • יוון הינה מדינה שנמצאת בסמיכות גיאוגרפית לישראל. העובדה הזו מספרת כי משקיע יוכל לעשות גיחה למדינה כדי לבחון את הנכס, לקבל החלטות ולנהל את הנכס שלו תוך שליטה מלאה על הנעשה.
  • יוון עברה משבר כלכלי חמור. המשבר הזה מסביר את המחירים הנמוכים של הנכסים במדינה. אך יחד עם זאת העתיד צופן לה התייצבות והקמת כלכלה פורחת. עובדות אלו יוצרות מצב בו הנכסים כיום זולים יחסית, וצפויה להם בשנים הקרובות עליית ערך משמעותית. כך שבהשקעה נמוכה יחסית כעת אתם רוכשים לעצמכם נכס שצפויה לו תשואה גבוהה.
  • שיטות המיסוי ביוון הינן שוות ביותר. וזה אומר שההוצאות עבור מיסים בעת רכישת נכס ביוון הינן נמוכות. מה זה אומר? שהעסקאות כרוכות בהוצאות נמוכות יחסית לכל מדינה אחרת.
  • יוון היא ארץ תיירותית. התיירות משגשגת בה וכמובן שהעובדה הזו מספרת יותר ממשהו על הכלכלה של המדינה. היא אכן תלך ותתייצב ככל הנראה וערך הנכס שלכם יעלה. כמו כן העלייה בענף התיירות המקומית מביאה לצורך לנדל"ן תיירותי שאף הוא מניב תשואה מרשימה.
  • אחוזי התשואה בתחום נדל"ן ביוון גבוהים ביחס לאחוזי הנדל"ן בארץ. ואם בארץ אחוזי התשואה הם כשישה אחוזים, הרי ביוון הם מגיעים לתשעה אחוזים. מה שאומר שהכסף שלכם יהיה שווה יותר במידה ותשקיעו אותו בנכס יווני.
  • אמנם חשוב להכיר היטב את המדינה לפני שמשקיעים בנכס. ולמרבית המשקיעים אין את הידע הנחוץ הזה. אך ניתן לקחת קורס השקעות נדל"ן או להיעזר בחברות מקצועיות אשר מלוות את המשקיעים, מדריכות אותם ומציעות להם נכסים כדאיים. הליווי המקצועי הזה מאפשר למשקיעים לאתר נכס כדאי ושווה בהתאם לסכום ההשקעה שלהם, וכמובן להוביל אותם לשגרה של הכנסה קבועה בגין השכרת הנכס שלהם.

ניתן להפיק רווח משמעותי מרכישת נכס ביוון וזאת על ידי רכישה בשלב בו המחירים נמוכים ומכירת הנכס כאשר המחירים יעלו משמעותית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *