תוכנת הנהלת חשבונות פריוריטי

אריה גולדין: מה זה מנהל תיק השקעות?

יש כמה דרכים לנהל את הכסף שלנו בשוק ההון, אפשר לנסות לנהל את ההשקעות שלנו לבד אך מדובר בפעולה שאיננה פשוטה לאדם שלא למד את התחום. האפשרות השנייה הינה להיעזר ביועץ השקעות ולבצע את פעולות ניהול ההשקעות שלנו בעצמינו כאשר נראה שזו השיטה הנפוצה ביותר לניהול ההשקעות של מרבית האוכלוסייה. יחד עם זאת, אנשים רבים היום מעדיפים ניהול צמוד הרבה יותר מאשר ייעוץ השקעות בלבד.

אריה גולדין

מנהל תיק השקעות

כאשר אנו שוכרים מנהל תיק השקעות, אנו בעצם נותנים לו הרשאה לפעול בניירות הערך. בניגוד ליועץ השקעות שפועל מטעם הבנק לדוגמא, מנהל תיק השקעות מנהל את ההשקעות שלנו באופן שוטף וצמוד הרבה יותר. בנוסף, בהתאם להסכם עם מנהל תיק ההשקעות או עם בית ההשקעות, תיתכן זמינות גבוהה הרבה יותר. דוגמא למצב שבו יש יתרון להיעזרות במנהל תיק השקעות הינו מקרה שבו קורה יום חשוב בבורסה אך באותו היום יועץ ההשקעות של הבנק אינו נוכח. במקרה כזה, סביר להניח שיפנו אתכם למוקד כללי אך במקרה כזה תדברו למעשה עם יועץ שאינו מכיר אתכם ואת הצרכים שלכם. בניגוד למקרה כזה, מנהל תיק השקעות נותן שירות אישי הרבה יותר והמידע זמין למשקיעים בצורה גבוהה יותר. מסיבות אלו ועוד אנשים רבים פונים למנהלי תיקי השקעות על מנת למקסם את הרווחים שלהם ולהימנע מהפסדים בשל חוסר הבנה מעמיקה בתחום. באופן כללי, מומחים כגון אריה גולדין עשויים לעזור במידה ניכרת להפוך את תיקי ההשקעות של המשקיעים לרווחיים יותר ולמנוע הפסדים.

מנהל תיק השקעות פועל באופן עצמאי

חשוב לציין כי בניגוד ליועץ השקעות שרק עוסק בייעוץ והכוונה, מנהל תיקי השקעות מבצע פעולות השקעה אקטיביות בחשבונות של הלקוחות שלו בהתאם להסכם שנחתם מראש וכמובן, לשיקול דעתו. כאשר שוכרים מנהל תיק השקעות, יש לבצע שיחת היכרות מעמיקה, לקבוע את דרגת הסיכון שאתם מאשרים למנהל התיקים לפעול בה ועוד. יש לציין כי אמנם את מנהל ההשקעות אנו שוכרים כדי לייצר תשואה גבוהה יותר מאשר מכשירים אחרים, אך חשוב תמיד להתייעץ ולהיעזר במומחים בתחום כמו אריה גולדין ולבצע בדיקה מעמיקה טרם שכירת שירותיו של מומחה בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *