בידיאיי שלילי

ההשפעות של היסטוריית בידיאיי שלילי יכולות להיות מרחיקות לכת. זה יכול למנוע מכם ללוות כסף לבית או לרכב, מלהשיג שיעור ביטוח טוב ואפילו מלהגיע לעבודה. אז איך אפשר להתמודד עם בידיאיי שלילי?

שיפור היסטוריית בידיאיי שלילי

פרטים שליליים מדויקים, יכולים להישאר בדוח האשראי שלכם עד שבע שנים (או 10 שנים לפשיטת רגל). אם המידע הפגום בהיסטוריית האשראי שלכם אינו מדויק, אתם יכולים לערער על המידע הזה עם לשכת האשראי כדי להסיר אותו.

איך להסיר מידע מאשראי שלילי?

ישנם דרכים רבות שבהם תוכלו לנקוט כדי להסיר מנתוני האשראי שלכם את הידע השלילי לגביכם. כדי לעשות זאת כמו שצריך, עליכם לגשת לעורך דין אשר מומחה בתחום, וכך תוכלו על ידו להסיר או לבטל כל מידע שגוי לגבי הבידי איי שלכם.

זה פשוט יותר ממה שאתם חושבים

כדי לבטל ולשנות את נתוני האשראי שלכם, לא תצטרכו לטרוח יותר מידי. פשוט גשו לאנשים שמומחים בנושא של מחיקת נתוני אשראי שליליים, וכך תוכלו לעשות זאת בלי כל ידע מצידכם. לאורך זמן, המאמץ יכול להיות משתלם לכם.

בידיאיי שלילי

בעל היסטוריית אשראי או בידיאיי שלילי, פירושו שיש לכם כמה פרטי מידע שליליים בדוח האשראי שלכם – מסמכים המכילים פירוט של היסטוריית התשלומים והחשבונות שלכם עם נושים ומלווים.

ישנם כמה דברים שיכולים לפגוע באשראי שלכם, אך היסטוריית אשראי שלילית נגרמת לרוב מתשלומים באיחור, גביית חובות, חיובים, החזר כספי, עיקולים או פשיטת רגל המדווחים בדו"ח האשראי שלכם. 

כל אלה נובעים מתשלומים חסרים בחשבונות שלכם. יתרה גבוהה בכרטיסי אשראי והלוואות, בהשוואה למסגרת האשראי או לסכום ההלוואה המקורי, יכולה להוביל גם להיסטוריית בידיאיי שלילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *