יועץ משכנתאות

משכנתא ייעוץ, האם להיעזר ביועץ משכנתאות ועד כמה זה הכרחי בכלל.

כמה פעמים יצא לכם ללכת לחנות כלשהי ולרכוש מוצר שאתם לא ממש מבינים בו? הגעתם לחנות, איש המכירות הרעיף עליכם מחמאות וסיפק לכם אין ספור נתונים שאין לכם מושג מה הם אומרים בכלל. אתם מסתנוורים מהכריזמה, משוכנעים שכל מה שמעניין אותו זה האינטרס שלכם, ואתם בשמחה מוציאים את כרטיס האשראי ורוכשים את המוצר שאתם חושבים שהוא הכי טוב שאתם יכולים לקבל בתמורה לכסף שלכם, רק כי האיש שמולכם היה משכנע.

יועץ משכנתאות

 

אבל אז, אתם מגיעים הביתה ומתחילים להבין ששילמתם יותר מדי על המוצר, עם הזמן אתם רואים שהתשלומים לא נגמרים ומרגישים די פראיירים. המזל? שזה על מוצר שבקרוב תפסיקו לשלם עליו, הוא גם כזה שכנראה לא יקבור אתכם כלכלית. מקסימום תרגישו שזרקתם את הכסף לפח.

 

בואו ניקח תרחיש אחר. בעת רכישת הדירה, הצטיידתם בעורך דין נכון? לא כי אתם חייבים, הרי החוק לא מחייב אתכם. לקחתם עורך דין בשביל לוודא שמישהו שומר על הגב שלכם ודואג לזכויות שלכם בעת הרכישה נכון? אם ככה, למה דווקא על יועץ משכנתאות אתם רוצים לחסוך.

 

דמיינו מה היה קורה באותה חנות אם היה לצידכם מישהו שמבין עניין, יודע לשאול את המוכר את השאלות הנכונות ויודע כיצד להתמקח על המחיר? כנראה שלא הייתם מרגישים כאלו פראיירים נכון? וזאת בדיוק הסיבה למה אתם חייבים בעת לקיחת המשכנתא ייעוץ.

 

יועץ משכנתאות שמחויב רק אליכם, יוודא כי אתם לוקחים משכנתא בתנאים בהם אתם יכולים לעמוד. הוא יכין עבורכם מסלולים וסימולציות וביחד תמצאו את התמהיל הטוב והנוח ביותר עבורכם.

הוא ילווה אתכם משלב בקשת המשכנתא ועד למשא ומתן מול הבנקים. אתם למעשה שוכרים איש מפתח, שכל מה שמעניין אותו זה לדאוג לצד שלכם.

 

עשו לעצמכם טובה, וקחו בעת המשכנתא ייעוץ מקיף. יש לא מעט יועצי משכנתא שיקחו את התיק שלכם, ילחמו על הזכויות שלכם ויעזרו לכם להשיג תנאי תשלום הרבה יותר טובים מול הבנק. להם יש אינטרס אחר לגמרי, והוא מנוגד לאינטרס שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *