ביטקוין

קניית ביטקוין

תחום הקריפטו, קרי המטבעות הווירטואליים, הוא אחד התחומים המעניינים ביותר שיש מבחינה כלכלית. אם צפיתם בחדשות, קראתם בעיתון או גלשתם באינטרנט לא יכולתם להתעלם ממטבעות הקריפטו ומהעובדה כי מטבעות אלו נהנו מאחוזי הצלחה גבוהים מאוד בשנים האחרונות. כך יוצא כי הנושא של קניית ביטקוין הפך למבוקש מאוד וישראלים רבים בוחרים לקנות את המטבע הזה. אחד הדברים שאתם חייבים להבין שבעקבות הפופולוריות העצומה של המטבע הזה קנייתו הפכה לדבר הרבה יותר פשוט וקל וזהו יתרון עצום. יזמים חרוצים אשר זיהו את הפוטנציאל העצום של הביטקוין מציעים היום לישראלים ולכל הלאומים לקנות ביטקוין באתר Bits of Gold ולהצטרף למהפכה שחולל המטבע הזה. אין ספק כי מדובר ביתרון עצום ורבים מנבאים כי עוד שלושים או ארבעים שנה אנחנו נראה כי מטבעות הקריפטו שולטים בשוק וכי השימוש במטבעות של המדינות כמעט ויעלם מן המפה ואנו נראה כי שווקי הכספים השתנו מן הקצה אל הקצה.

> הידעת? ביטס אוף גולד תהיה הספונסר של מכבי ראשון בכדור-יד

ביטקוין

מה היתרונות של המטבע?

אז מדוע כל כך כדאי לקנות מטבע ביטקוין? מדוע משתלם כל כך לבצע זאת? אלו הן שאלות חשובות ביותר שאנו צריכים לתת עליהן את הדעת. אם כן אתם חייבים להבין כי למטבע זה יתרונות רבים ובראש ובראשונה העובדה כי הוא לא משאיר אחריו שובל וכך ניתן לבצע איתו קניות דיסקרטיות. אך זהו ממש לא היתרון היחיד של הביטקוין ורבים רואים במטבע זה הזדמנות השקעה המניבה תשואה באחוזים גבוהים. מי שקנה את הביטקוין בתחילת דרכו בכמויות מכובדות הוא כיום מיליונר וזה מלמד אותנו על כך שמדובר בהשקעה נהדרת שספק אם יש עוד השקעה כזאת בשווקים ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

האם כל אחד יכול לרכוש את המטבע?

השאלה היא האם כל אחד יכול לבצע קניית ביטקוין או שמא זו השקעה שרק מומחי מחשבים יכולים לבצע? אם כן אתם חייבים להבין כי כיום קניית הביטוקין הפכה לדבר הרבה יותר פשוט וכי קמות חברות המאפשרות לקנות את הביטקוין ביטס אוף גולד למשל, בצורה פשוטה וקלה המנגישה את השירות הזה לכל אדם ולא משנה מה מינו, גילו או מוצאו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *