איתור כספים אבודים

איתור כספים אבודים

איתור כספים אבודים

לאחרונה פורסם תחקיר בערוץ 2 שמראה בדיוק את תחום העיסוק שלנו במניב. אותו תחקיר שתוכלו לצפות בו באתר שלנו, מראה על מעל 15 מיליארד של כספים רדומים השוכבים בחשבונות של חברות ההשקעות שכל חודש גוזרות קופות מדמי הניהול (המקסימליים שהם יכולים לקחת יש לציין) וכך לאף אחד לא אכפת שהכסף הזה שוכב שהם ושהחברות הללו נוגסות ממנו מיליונים בכל חודש. אם עברתם בין עבודות לאורך השנים, שיניתם פרטים בת.ז, החלפתם כתובת, חשבונות בנק, חשבונות פנסיה/קרנות גמל או אפילו חס וחלילה בן משפחה נפתר ואינכם יודעים לגבי כספיו האבודים, תנו לנו לבדוק עבורכם – בחינם ולראות אם אכן חלק מאותו כסף רדום שייך לכם.

הכסף הזה הוא שלכם!

חשוב להבין שהכסף הזה הוא שלכם וזכותכם לדרוש אותו. ישנן חברות שיידרשו מכם דמי פתיחת תיק ואז עוד אחוזים מהכסף שאותר ויש חברות (כמונו) שיעשו את הפעולה עבורכם בעלויות הרבה יותר צנועות. אנו כמעט תמיד מוצאים כספים אבודים ותמיד מוצאים יותר כספים בבדיקה מעמיקה מאשר בבדיקה הראשונית. הכסף הזה הוא שלכם, מהפרשות של המעסיקים שלכם, מהפנסיה שלכם, מהפיצויים שלכם.

מדוע לעבוד דווקא אתנו?

איתור כספים אבודים הוא משהו שכל אחד יכול לעשות אך דורש פרוצדורה לא פשוטה והרבה ניירת והתעסקויות. חברה העוסקת בתחום איתור כספים אבודים כמו חברת מניב פועלת בתחום מדי יום, בעלת הקשרים הנדרשים והכלים לביצוע בדיקות מהירות ומקיפות יותר של הנושא ותוכל לחסוך לכם זמן יקר. עם העלויות המטורפות שחברות אחרות גובות, אפשר לומר שחברת מניב גם חוסכת לכם לפחות כמה אלפי שקלים בהוצאות.

איך יכול להיות שאתם לא יודעים על הכספים הללו?

יש כמה סיבות אפשריות לכך. ראשית החברות המחזיקות בכספים מרדימות את הנושא כיוון שככל שהכסף שוכב אצלן הן ממשיכות לגבות ממנו מדי חודש דמי ניהול ואחוז הכי גבוה של דמי הניהול שהן רשאיות לגבות כמובן כי לאף אחד לא אכפת מהכסף ששוכב שם. סיבות נוספות שלא תדעו אם יש לכם כספים אבודים היא כאשר מעסיק החליט לפתוח לכם קרן פנסיה/קופת גמל חדשה במקום להמשיך את הקודמת. אפשרות נוספת היא קרוב משפחה שנפתר, השאיר אחריו קרן חיסכון או כסף סגור איפשהו ולא ידעתם מזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *