עורך דין שי סולטן

ייעוץ משפטי – מה צריך לדעת לפני שבוחרים עו"ד

על אדם הזקוק לייעוץ משפטי לבחור עורך דין המתמקצע בתחום הנדרש. עורך דין העוסק בנישה ספציפית מגיע עם השנים למומחיות ולידע רב, דבר המסייע מאד ללקוח כיוון שעורך הדין מייצג אותו במיומנות רבה לאורך כל הדרך.

בחירת עורך דין

מי שנזקק לעורך דין בתחום המקרקעין, נזיקין, פלילי או כל תחום אחר במערכת המשפט, כדאי שיבקש ממכריו המלצה על עורך דין שי סולטן העוסק בכך שהם מכירים ושהוא ייצג אותם במקרים אשר בהם היה להם צורך. לדוגמה ייצג אותם בעת רכישת דירה, או הגיש בשמם תביעה נגד גורם מסוים וניהל את כל הדיונים המשפטיים באופן מקצועי ומהימן.

מעבר לכך, אפשר להתרשם באתרי האינטרנט השונים מהמידע על עורך דין זה או אחר המוצג באתר האינטרנט שלו וכמו כן בחוות דעת חיוביות או שליליות הרשומות ברשת.

כמו כן חשוב שמשרדו של עורך דין לייעוץ משפטי זה ימוקם בעיר המגורים של הלקוח או למקום העבודה שלו כך שיהיה לו נוח להגיע אליו לשיחות ולחתימות על מסמכים שונים לאורכו של התהליך.

מכלול המידע שיקבל הלקוח ממכריו, יוביל בדרך כלל לכמה עורכי דין בודדים ואיתם כדאי להיפגש, להתרשם מהאישיות של עורך הדין, מצורת ההתנהלות שלו, קו החשיבה והנכונות לסייע.

ברוב המקרים הלקוח בוחר לעבוד עם עורך דין שהוא מתרשם מהידע הרב שלו, הוא חש שיוכל לעזור לו בבעיה שנוצרה ושנעים לו לשוחח אתו כיוון שיש אוזן קשבת. ברגע שהלקוח מרגיש שיש גב חזק מאחוריו, הוא יעביר את התיק לטיפולו המסור.

נקודות אקוטיות בבחירת עורך דין

יש לשים לב לכמה נקודות חשובות כמו הזמינות של עורך הדין, אם יש לו אפשרות לקבל תיק נוסף ולהקדיש לו זמן ואת מרב תשומת הלב. אם הוא מטפל בתיק באופן אישי או עורך דין מתמחה מהצוות שלו.

כמו כן יש לבדוק מראש את העלויות כדי שלא יוצר מצב שעם הזמן דרישות התשלום יגדלו עבור דברים שלא סוכמו מראש והלקוח יעמוד במצב לא נעים מול עורך הדין.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *