עבודות בהייטק ללא ניסיון – כמה תוכלו להרוויח בלי ניסיון

עובדי הייטק ותיקים ומבוקשים, מרוויחים בקלות עשרות אלפי שקלים בחודש. יש עליהם תחרות וכל חברה רצינית בשוק מנסה להציע להם שכר יותר גבוה, בהתאם לרמת הביקוש לתפקיד.

אם גם אתם שוקלים להיכנס להייטק כדי להרוויח טוב יותר ולהשתלב במשרה מרתקת בחברה איכותית, חשוב להבין – לאיזה שכר התחלתי אתם יכולים לצפות בלי ניסיון? תוכלו למצוא מידע על משרות הייטק כמו devops engineer באתר expoint.

ביקוש עצום – גם לעבודות בהייטק ללא ניסיון

עד לפני כמה שנים עובדי הייטק היו יוצאי יחידות צבאיות טכנולוגיות, או אקדמאים בתחום המחשבים. לעומת זאת, כיום הביקוש כה גדול לעובדים בתחום, שאפשר להשתלב בהייטק גם בלי ניסיון. מספיק קורס מזורז אחר, כדי לקבל משרה נחשקת. גם אם השכר הראשוני הוא לא אסטרונומי, עם התמדה ורצינות מקצועית, אפשר להגיע לסכומים גדולים מאוד לאחר שנה עד שנתיים. הנה כמה תפקידים מבוקשים, שאפשר להשתלב בהם גם ללא ניסיון:

בדיקת תוכנה – QA – תפקיד טכנולוגי מבוקש בענפים רבים, החל בתעשיות הביטחוניות וכלה בתעשיות הייטק אזרחיות מגוונות. שכר התחלתי בתפקיד זה עומד על 8000-9000 ש"ח ולעובדים ותיקים בתחום – 25000 ש"ח לחודש.

עיצוב UX/UI – סוג של עיצוב חווית משתמש במוצרים טכנולוגיים שונים. מבוסס על מחקר, תכנון, שרטוט ועיצוב, בדיקות ומבחנים. שכר התחלתי עומד על 8000-10000 ש"ח ועולה תוך שנתיים בערך לסכומים שבין 15000-20000.

פיתוח Full stack – פיתוח בפועל של מוצרים טכנולוגיים שונים, לאחר תהליך התכנון והעיצוב. שכר התחלתי בתחום full stack developer ללא ניסיון עומד על 10000 – 14000 ש"ח ואילו עובדים ותיקים מרוויחים 20-25 אלף ש"ח לחודש.
לסיכום, ענף ההייטק נמצא בימים אלה במחסור מהותי של כוח אדם והמצב משחק רק לטובת אלה שרוצים להשתלב בתעשייה הכי רווחית בארץ. אז למה אתם מחכים? פנו אלינו כדי לבדוק באיזה תפקיד רווחי אתם יכולים להשתלב ללא ניסיון קודם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *