דרכי איתור כספים

כולנו אוהבים לגלות באופן מפתיע שיש ברשותנו סכום כסף גדול יותר ממה שחשבנו. בין אם אנחנו מוצאים 5 שקלים מתחת למיטה במהלך ניקיון פסח ובין אם אנו מקבלים בונוס של 300 שקלים לשכר החודשי, אנו מרגישים שיצאנו נשכרים. כיצד נגיב, אם כן, אם נגלה שמצויים בידינו אלפי שקלים שלא ידענו על קיומם עד היום? לשם כך קיימים מנועי איתור כספים אבודים.

מהם כספים אבודיםcalculator-1044173_1920

אלה אותם כספים המגיעים לנו בתאם לחוק הכתוב, רק שאנחנו איבדנו את המעקב אחריהם. ממש כמו בסיפור סינדרלה, הכסף האבוד יכול להיות ירושה של קרוב משפחה שהלך לעולמו והותיר לכם חסכונות או ביטוחים. ייתכן גם שהיה לכם פעם פיקדון או חשבון עובר ושב בבנק שאתם כבר לא מצויים אתו בקשר, או שנציגיו ניסו ליצור אתכם קשר ללא הצלחה. מצב זה יכול להיווצר, למשל, במקרה שבו החלטתם לאחד חשבונות עם בן/בת הזוג הנמצאים בבנק אחר, וחיסכון כלשהו נותר בבנק המקורי שלכם. כמו כן, ייתכן שתגלו כי יש לכם כסף בקרן פנסיה ממקום עבודה קודם, קרן שאתם באופן אישי לא ידעתם עליה דבר.

כיצד מאתרים את הכסף

קיימות מספר דרכים לאתר את הכסף המסתורי. אם מדובר בקרן פנסיה, ניתן לבחון את תלושי המשכורת מכל השנים במטרה לאתר חברה פנסיונית בלתי מוכרת שייתכן שיש לה סכומי כסף שהופרשו מהמשכורת שלכם לבנק. דרך נוספת היא להשתמש במנוע חיפוש לאיתור כספים. המנוע יציג לכם את הגופים שבהם הייתה לכם פעילות כספית כלשהי בעבר. תוכלו לפנות לגופים אלה ולברר את המצב הכספי שלכם. לקבלת מידע מהיר ואיכותי, תוך קבלה של תמונת מצב כספכם תוך דקות ספורות, תוכלו להשאיר פרטים באתר של מניב. אחד הנציגים המקצועיים יחזור אליכם בהקדם ויעזור לכם בכל הנושא של איתור כספים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *