אנטי וירוס

מה לבדוק לפני שרוכשים אנטי וירוס

נדמה כי כל ישראלי יודע כי אנטי וירוס זה לא ממש מוצר שחייבים לקנות. כולם מכירים את גרסאות הניסיון החינמיות אשר מציעות לא פעם מענה איכותי ואפילו מושלם למשך זמן קצוב. אך הבעיה היא כי תוכנות אלו לא תמיד מציעות את המענה המקיף והמושלם. לא פעם קורה ולמרות תוכנת האנטי וירוס שהייתה אמורה להעניק לנו שקט נפשי, עדיין אנחנו מגלים כי וירוסים שונים בכל זאת הצליחו להשתלט לנו על המחשב. למה זה קורה?

חינם = חינם !

כולנו יודעים כי חינם, לא ממש שווה יותר מחינם. כלומר, אין תמורה הולמת על מוצר אותו אנחנו מקבלים בחינם. אם אנחנו רוצים ליהנות מתמורה מלאה ומתוכנה איכותית שאכן תספק לנו את המענה המושלם, אנחנו חייבים לפנות אל חברה מקצועית אשר מוכרת את התוכנות המקוריות והמלאות.

רק תוכנה כזו, מסוגלת בהחלט לתת לנו את המענה המלא לכל הבעיות שעשויות להתעורר עם הזמן.

מתאימים את התוכנה לצרכים

למעשה יש כמה וכמה תוכנות אנטי וירוס מובילות כמו אנטי וירוס קספרסקי, מקאפי, נורטון וכיו"ב, אשר אלו מציעות כל אחת את המענה המושלם על פי דעתם של העומדים מאחורי אותן התוכנות. אך הבעיה היא שלא פעם קורה והתוכנה לא באמת מצליחה להתמודד עם איומים שונים כאשר אלו בכל זאת מצליחים לעקוף את תוכנת האנטי וירוס. מה שאומר שאין כאן למעשה את ההתאמה שלתוכנת האנטי וירוס למטרה הרצויה. מסחבה זו חשוב כל כך לפנות ולהיוועץ בחברה מקצועית או באנשי מקצוע המשווקים תוכנות אנטי ווירוס והם אלו אשר ידעו להתאים את התוכנה הרצויה בהתאם לצורך.

שקט נפשי למשרד וללקוחות

כאשר ישנו אנטי וירוס מתאים ואיכותי, נהנים מכך גם המשרד עצמו וגם הלקוחות של המשרד אשר יודעים כי הם למעשה מקבלים מענה מושלם ואיכותי תוך שהמידע האישי שלהם נשמר במאגרי המחשבים והשירות שהם יקבלו יהיה לעולם שירות מושלם.

שווה לשלם את המחיר על תוכנות האנטי וירוס, למרות שהן לא תמיד זולות אך בתמורה לקבל את ההגנה המקסימלית והטובה ביותר.

אז אל תוותרו על בדיקה והתאמה לפני שאתם משלמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *