פטישון חשמלי

איך תבחרו פטישון חשמלי

כל מי שחובב שיפוצים ורוצה להחזיק ברשותו ארגז כלים מאובזר ומצויד היטב, צריך להכיר את הפטישון. הפטישון הוא אחד מכלי העבודה הבסיסיים ביותר אשר מאפשרים לבצע באמצעותו מגוון עבודות, בקרו בלינק ותראו. אם זה תיקונים שונים, שיפוצים, קידוחים ועוד. אך חשוב לדעת ולשים לב לכמה וכמה נקודות לפני שרוכשים פטישון חדש.

שיטת ההפעלה של הפטישון

אחד מהקריטריונים החשובים בעת הבחירה בפטישון זוהי שיטת ההפעלה של הפטישון. שיטת ההפעלה של הפטישון משתנה מאוד בין הסוגים השונים של הפטישונים כאשר ישנה האפשרות לבחור בין פטיש חשמלי שיש לו חיבור לחשמל לבין פטישון אשר הוא פועל באמצעות סוללות. מדובר בסוללה נטענת אותה אפשר להטעין שוב ושוב.

היתרון הבולט של פטישונים באתר צלח המופעלים באמצעות סוללה זוהי האפשרות לנייד את הכלי ולבצע את העבודה בלי להיות תלויים בחוט המשתלשל מהקיר. אך למרות היתרון המשמעותי ישנו גם חיסרון שהוא משמעותי גם כן וזה המחיר הגבוה של פטישון כזה. מלבד זאת חשוב לדעת כי הפטישון החשמלי הוא פטישון הרבה יותר עוצמתי ויש לו הרבה יותר יכולות ביחס לפטישון אשר פועל באמצעות סוללות כאשר באמצעות הפטישון החשמלי אפשר לבצע עבודות חציבה או קידוח בעוצמה גבוהה הרבה יותר מאשר עם הפטישון הפועל באמצעות סוללות נטענות.

פטישון עם שם טוב

כאשר מדובר בפטישון אי אפשר להתעלם מהעובדה כי הפטישון חייב להיות איכותי, הוא אמור להיות מבית טוב והוא צריך להיות נוח לתפעול, הוא צריך להיות עמיד והוא חייב להיות עם אחריות על המוצר. כאשר מדובר במוצר איכותי אשר מיוצר על ידי חברה מוכרת ואיכותית, אפשר בהחלט להיות רגועים כי המוצר יענה על הדרישות והא יבטיח עובדה איכותית לאורך זמן.

קריטריונים חשובים

חשוב לשים לב לכמה קריטריונים חשובים בעת הבחירה בפטישון.

יש לשים לב על ארבעה דברים –

  1. עוצמת המנוע וההלימה.
  2. קצב ההלימה של הפטישון.
  3. יכולת השליטה על פעילות הפטישון מבחינת מהירות הסיבוב וזאת על פי עוצמת הלחיצה על ההדק. למנגנון הזה קוראים "מהירות אלקטרונית".
  4. מהירות סיבוב מקסימלית.

כאשר שמים לב לכל הנתונים החשובים הפטישון יענה על כל הדרישות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *