ביטוח הבריאות לחו"ל

לאיזו מטרה אתם טסים לחו"ל? מה ביטוח הבריאות לחו"ל שהכי יתאים לכם

אתם נוסעים לחו"ל ורוצים להבטיח שלא משנה מה יקרה לכם כי בכל מקרה יהיה לכם ביטוח בריאות כמה שיותר מקיף? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה למצוא את עצמו במצב שבו הוא בחו"ל, קורה לו משהו והוא אינו יכול לקבל טיפול רפואי. יתרה מכך, איש לא היה רוצה לממן לבד את הטיפול הרפואי בחו"ל ואח"כ להתמודד עם השלכות המימון הזה לכל החיים, כי יש מדינות שבהן הטיפולים הרפואיים מאוד יקרים. לכן עולה השאלה לאיזו מטרה אתם טסים לחו"ל? מה ביטוח הבריאות לחו"ל שהכי יתאים לכם?ביטוח בריאות לחו"ל

לכל נסיעה יש את הביטוח שלה

אם בעבר כולנו עשינו את אותם ביטוחי נסיעות, בלי קשר למטרת הנסיעה או  למשך הזמן שלה, הרי שהיום זה לא כך. היום זה כבר ברור לגמרי לחברות הביטוח שלכל נסיעה יש מטרה אחרת, פרק זמן שונה ולכן גם לכל מטרה צריכה להיות פוליסה שונה. האם אתם נוסעים לחו"ל:

  • לטיול של כמה חודשים במזרח?
  • לשבוע באירופה?
  • לרילוקיישן?

או אולי לתקופה של כמה חודשים שבהם אתם רוצים לבלות ולטייל במדינות שונות? האם יש לכם תוכניות לעסוק בפעילות ספורט אקסטרים? חשוב להבין מה מטרת הנסיעה כי בהתאם לכך תוכלו לבחור את הפוליסה הנכונה לכם וכך גם תדעו לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים.

חברת ביטוח מתאימה

קחו בחשבון לא רק את מטרת הנסיעה ואת המשך שלה, אלא גם את חברת הביטוח שאליה אתם פונים, אנו ממליצים על BuenaVida. יש חברות ביטוח שהמומחיות שלהן היא ביטוחי בריאות לנסיעות קצרות אך יש גם חברות ביטוח שדווקא מציעות ביטוחים ופוליסות לרילוקיישן. לכן חשוב שתבררו כמה שיותר פרטים אודות חברת הביטוח שאליה אתם מתקשרים, כי היא צריכה להתאים למטרת הנסיעה. חשוב לנסוע לחו"ל רק אחרי שעשיתם את ביטוח הבריאות, כי אין לכם סיבה אמיתית לקחת סיכונים מיותרים ולנסוע בלי ביטוח. בנוסף, היום אתם יכולים לברר כל מה שצריך אודות ביטוחי הבריאות בקלות, אז למה אתם מחכים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *