ההיסטוריה של קורדיספס

ההיסטוריה של קורדיספס – פטריית הזחל הסינית

קורדיספס הינה פטריית הזחל הסינית, הנחשבת לתרופת הפלא ברפואה הסינית העממית. מדובר על פטרייה ששימשה במשך כמעט אלפיים שנה בתור תרופה למגוון רחב של מחלות בגוף האדם. כמו כן, ניתן לצרוך אותה בתור אנטי אייג'ינג, היות והיא יכולה לגרום לתהליכים מופלאים שמחזירים לגוף את המראה הצעיר שלו. מדובר על צמח מרפא יקר ביותר, אך אין שום ספק ששווה לשלם בשביל היתרונות הבריאותיים שהוא מספק, באתר פרלמן סחר צמחי מרפא תמצאו את המוצר במחירים טובים. ניתן לאסוף את הפטרייה באזורים ההרריים של טיבט ובאזור ההימלאיה בגובה רב. הפטרייה מזכירה בצורתה זחל, היא גדלה בתוך חרקים ולמעשה ניזונה מגופם, כך שהדבר מסביר את הקושי לאסוף אותה בכמויות גדולות ואת המחירים הגבוהים שלה.

מהם היתרונות של קורדיספס?

כאמור, מדובר על פטרייה מיוחדת במינה, שלפי הרפואה הסינית יכולה לטפל באינספור של מחלות רבות ומגוונות, היתרונות הבריאותיים שלה הוכחו במחקרים מדעיים רבים. למשל, הוכח כי הפטרייה מחזקת אתמערכת החיסון, היא תומכת בכליות בעלות תפקוד ירוד, מסייעת במקרים של אסתמה ומחלת ריאות, מסייעת בהזרמת הדם ובבעיות אימפוטנציה והכי חשוב – היא מעלה את תוחלת החיים. היום ניתן למצוא תכשירים רבים המכילים את מיצוי הפטרייה, אשר נעשה על ידי גידול מתוך תרבית, אך איסוף הפטרייה הבוגרת נחשב לאיכותי והיוקרתי ביותר. ניתן לראות הבדל עצום בין שני המצבים, היות והפטרייה הבוגרת שנאספת באופן טבעי, משפיעה על מטופליה בצורה הרבה יותר עוצמתית, מאשר הפטרייה שגודלה בתרבית. מצד שני, פטריות שנאספות מהטבע יהיו פחות סטריליות ופחות נקיות, מאשר פטריות שגודלו במעבדה. לכן חשוב להקפיד לרכוש את המוצרים אך ורק ממקורות אמינים, אשר מציגים תוצאות מעבדה מהימנות ומחזיקים בכל האישורים הנדרשים.

ההיסטוריה של קורדיספס

לסיכום, קורדיספס, או בשמה השני – פטריית הזחל הסינית, נחשבת לאחת הפטריות המופלאות והיקרות ביותר בעולם. מדובר על פטרייה נדירה, שלא פשוט לאסוף אותה ולא פשוט לגדל אותה, דבר שמסביר את המחירים המטורפים שלה בשווקים. עם זאת, מדובר על השקעה שכדאי לעשות, היות וזוהי התרופה הטובה ביותר למספר עצום של תחלואים ומחלות שונות. זוהי הדרך הטבעית והטובה ביותר לטפל בגוף ולאזן אותו.

>>> קראו מה מספר אמיר פרלמן על שוק תוספי התזונה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *