רולקס

רולקס

שעון שוויצרי מתפרסם בזכות איכותו ומחירו. שעוני רולקס הם המפורסמים ביותר בזכות "מארז הצדפות" שנעשה מחתיכת מתכת אחת. למה שעוני רולקס הם היוקרתיים ביותר בעולם? את זה נקרא במאמר הבא.

רולקס 

מרבית שעוני הרולקס הם אלו שנטענים אוטומטית, כלומר דיסק עגול בתוך השעון, המסתובב עם תנועה קלה של שורש כף היד ובכך מסובב את השעון.. רולקסים ישנים הם גם רוח ידנית. שעונים מכניים אלה מתקתקים חמש פעמים בשנייה, ובכך נותנים אשליה של יד שניה גורפת. 

תכונה זו נתפסת לעתים קרובות כסימן ההבחנה של רולקס אותנטי. אולם ישנם רולקסים של אויסטר קוורץ, המופעלים באמצעות סוללות. שעונים אלה מתקתקים פעם בשנייה אך הם עדיין רולקסים אותנטיים.

דגמי רולקס נבחרים 

רולקסים מגיעים בדגמים שונים. המחירים הנמוכים ביותר הם "אייר קינגס" והרולקסים במחיר הגבוה יותר הם נשיאים, דייטונה ודגמים בלעדיים אחרים. רולקסים נעים במחיר של כ – 3,000 דולר עד ליותר מ – 100,000$.

ממה עשויים שעוני הרולקס? 

שעוני רולקס עשויים נירוסטה וזהב לבן 18 או צהוב מלא, או שילוב של שניהם. בעוד שהמנגנונים זהים כמעט לחלוטין ברולקסים הנמוכים ביותר והנמכרים ביותר, העלויות הגבוהות יותר של הרולקסים היקרים ביותר נובעות מתכונות כמו מקרי זהב לחלוטין וצמידים, חוגות מטאוריט ויהלומים ואבנים יקרות אחרות.

רולקס אותנטי 

רולקסים אותנטיים הם אכן סמל סטטוס בגלל מחירם. הם מוכרים ברחבי העולם ונחשבים לסימן של מי שדורש רק את הטוב ביותר.

דגמי הרולקס הפופולאריים ביותר הם Datejust מזהב ופלדת אל חלד, הצוללת רולקס – שיכולה לעמוד בעומקי צלילה של עד 1000 רגל – ו – Rolex Explorer, אשר שימש בשנת 1953 במשלחות נשיאים מכל רחבי העולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *