איך גרביים אנטיבקטראליות עובדות

להיות מוטרד בכפות רגליים מסריחות, יכול להיות דבר מביך ומגביל באופן אישי את הסובבים אתכם. אפילו בעוד כפות הרגליים שלכם אטומות בתוך הנעליים, ריחות יכולים לברוח ולהיות נוכחים בחדר. לא מצב נעים בכלל… אז מה עושים?
גרביים נוגדי פטריות הן בהחלט הפיתרון בשבילך!

איך גרביים אנטיבקטראליות עובדות

בואו נודה בזה: אף אחד לא רוצה להיות אדם עם ריח רע ברגל. עם זאת, יש פתרון קל לבעיה זו! פשוט על ידי שדרוג הגרביים לזוג שטופל באנטימיקרוביה, אתם יכולים להשתחרר מכל דאגה או ריח רע.

גרביים אנטיבקטראליות מסייעות במניעת צמיחת חיידקים לא רצויים במרקם, ובסופו של דבר מפטרים ריחות לא נעימים.

מה זה אנטיבקטראליות?

כל דבר שהורס חיידקים או מדכא את הצמיחה שלהם או את יכולתם להתרבות. לחום, כימיקלים כמו כלור ותרופות אנטיביוטיות, כולם בעלי תכונות אנטיבקטריאליות. כך גם גרביים אנטיבקטראליות.

מוצרים אנטיבקטריאליים רבים לניקוי ושטיפת ידיים נמכרים כיום. מוצרים כאלה אינם מפחיתים את הסיכון לתסמינים של מחלות זיהומיות נגיפיות אצל אנשים שאינם בריאים. זה לא מונע את התרומה הפוטנציאלית של מוצרים אנטיבקטריאליים להפחתת הסימפטומים של מחלות חיידקים ברגליים.

מהו הגורם העיקרי לריח רע ברגליים?

חיידקים שקיימים באופן טבעי על עור האדם, משתמשים במרכיבי הזיעה כמקור מזון. הפסולת שהם מייצרים ככל שהם גדלים ומתרבים – היא שהופכת להיות המהות של אותו ריח מסריח.

מניעת זיעה ברגליים

חבישת נעליים וגרביים רגילים, עלולים להקשות על הזיעה בכפות הרגליים להתאדות. לכן, לחיידקים יש יותר זיעה לשילוב ופרק זמן ארוך יותר להשפיע.

בנוסף, פעילות מוגברת מאלצת את הרגליים להזיע בקצב גבוה יותר, מה שאומר שבאמצעות החיידקים יש הזדמנויות רבות יותר להיתפס על זיעה וליצור ריחות רעים.
לחצו כאן והכניסו לעצמכם נוחות ובריאות לחייכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *