תחפושות לפורים

תחפושות לפורים – רשימה התחפושות הקלאסיות בחג שכולם אוהבים!

גיבורי על – כולנו רוצים להיות גיבורי על, ועם הפופולאריות של סרטי הגיבורים, אנחנו רוצים אפילו יותר. גיבורי על נותנים לנו תחובות של עליונות, והם הופכים גם את אלה שבחיי היום יום לא יעלו אפילו במדרגות במקום במעלית, לגיבורים ליום אחד.

נסיכות – בנות בפורים וגם נשים בוגרות, אוהבות להיות ואפילו להרגיש נסיכות ליום אחד. תחפושת נסיכה קלאסית עד תחפושת הנסיכה הלוחמת זינה, הן פופולאריות במיוחד, ועם מעט תושייה, חרב או שרביט: ניתן ליישם אותן בקלות, ולהפוך לנסיכה גם אם בחיי היום יום 'נסיכה' הוא רק דג ששוב הכנת למשפחתך כפוית הטובה.תחפושות לפורים

בעלי חיים – אומרים כי " עדיף חבר כלב מאשר כלב חבר" ובחג הפורים באמת נחמד לראות חברים טובים מחופשים לכלבים, חתולים, אריות, פרות ועוד. תחפושת של חיה היא תמיד תוספת משעשעת לכל מסיבה, והיא גם מחממת בעיקר בערבי חג הפורים שבהם תמיד קררררר.

דמויות קלאסיות – קפטן ג'ק ספארו, אדוארד המספריים, פרנקנשטיין ועוד, כולן דמויות קלאסיות שכיף להתחפש אליהן ולהגשים חלום. כדי להתחפש חשוב ללמוד את הדמות, להבין מה היא לובשת וליישם את התחפושת בצורה הכי אמינה שיש.

דמויות תנכיות – מלכת אסתר, אחשוורוש, המן הרשע ועוד, הן כולן דמויות מהאגדה שאם לא הייתה בעולמינו לא היינו חוגגים בכלל את חג הפורים. דמויות מאגדת פורים שבתנ"ך, הן מצרך מבוקש היום, וכיף שרואים תחפושת כזאת שמזכירה לנו מדוע אנו בכלל חוגגים.

חפצים – התחפשות לחפצים היא משימה מאתגרת אך אם אתם מצליחים לצלוח אותה: היא יכולה להיות תחפושת השנה. התחפשו לחלב, למשחת שיניים, לפטרייה ועוד, ותוכלו להיות הצדיק שהמלך חפץ ביקרו.

דמויות היסטוריות – בן גוריון, מרלין מונרו, פרידה קאלו וכדומה, הן כולן תחפושות מתוחכמות לפורים, מעניינות שמתאימות למי רוצה להוסיף ערך מוסף לתחפושת שלו. מי שרוצה לעשות היסטוריה יוכל לבחור דמות היסטורית שאהובה עליו, ולגרום לכך שההיסטוריה לא רק תחזור על עצמה, אלא גם תהיה חיה ובועטת!

זה נכון, פורים עדיין לא כאן, אבל תמיד אפשר להתכונן איליו, לרכוש תחפושות איפור וחפצים שיהפכו את התחפושת שלכם מושלמת עבור חג הפורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *