מאוורר תקרה

מאווררים הם אמצעי אוורור פופולאריים וניתן למצוא אותם במבנים שונים בישראל. יש ביניהם תלויים ואחרים העומדים על הקרקע. לכל סוג יש את היתרונות שהוא מביא עימו. מאווררי תקרה מורכבים על קירות קשיחים ומבחינים בדגמים תעשייתיים, ואחרים, ביתיים. ההבדל העיקרי ביניהם הינו, כמובן, בגודלם ובעוצמת מנועיהם. מהתכונות הללו נגזר גודל החלל שאותו הם מסוגלים לאוורר. הבדלים אחרים הם במפרט השונה לכל דגם והמאפשר ניצולם למטרות ולמצבים שונים.

מאוורר תעשייתי

מאוורר תקרה תעשייתי הוא מאוורר שמוטות הכנפיים של הגדולים שבסוגו הינם בין 4 ל 7 מטרים. מספר כאלו שמותקנים בהאנגר גדול, למשל, מסוגלים לכסות את כל שטחו ולספק משבי רוח נעימים מאוד שמקלים על השוהים והעובדים בו. מדובר על מאווררים מודרניים שמיוצרים ברמה טכנולוגית גבוהה. את המהנדסים שמתכננים אותם מדריכים שיקולים של איכות ובטיחות. הם נתלים בגובה ולכן עשויים מחומרים חזקים אבל בעלי משקל נמוך, יחסית. חלקים חשובים בהם מיוצרים ביציקה אחת כדי למנוע סדקים ושברים.

העדפה לעומת מזגנים

בגלל היותם תעשייתיים ניתן להוסיף להם פונקציות חשובות דוגמת: תאורה, רמקולים וגלאי עשן. מנועיהם החזקים מאפשרים פעילות שקטה וחלקה שאינה מטרידה את השוהים. במקרים רבים מעדיפים אותם על מזגנים זוללי אנרגיה ואשר יעילותם לא תמיד טובה בחללים גדולים שיש בהם פתחים גדולים. מוסכים, מרכזים לוגיסטיים ואולמות ייצור במפעלים שונים הם דוגמא לאולמות פתוחים, יחסית. הקור המגיע מהמזגנים מתנדף מהם במהירות לחלל החיצון.

מאוורר תקרה ביתי

מאוורר תקרה ביתי מגיע בעיצוב עדין המותאם לאווירה ביתית חמימה. משום כך, ניתן למצוא גם שלל גוונים אפשריים. אלו הם מכשירים חכמים אשר ניתן להפעילם באמצעות שלטים. יש באפשרותם לזהות את הטמפרטורה בחדר באמצעות חיישנים מתאימים ולכוון את עוצמת האוורור על פיה. גם בדגמים אלו מקדישים תשומת לב לחסכון באנרגיה, לתפעול שקט וחלק שמספק משבי רוח קלילים ונעימים, לסיבוב ללא רעידות של הכנפיים ועוד. כמובן, שניתן לברור מצבי סיבוב לפי הצורך. מומלץ לרכוש מאווררי תקרה של יצרנים בינלאומיים בעלי שם. הם מספקים אחריות וכן שירותי התקנה ותחזוקה נגישים בכל אזור בארץ. כל אלו מבטיחים רכישה איכותית ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *