סדנת ניווט

למי מתאימה סדנת ניווט

קבוצות רבות מחפשות את הגיבוש שלהם, בין אם אלה אנשים מהעובדה, או בין אם אלה חברים מכל הגילאים. סדנת ניווט מתאימה לכל הגילאים, לכל האנשים ולכל המינים, היא מיוחדת בכך שאין דרישה מקדימה ללימוד הניווט, וכל אחד יכול לעשות זאת.

מי זקוק לסדנת ניווט?

לסדנה זו זקוקים כולם, בלי יוצא מן הכלל. הסיבה היא שהסדנה מביא לנו את הכלים הטובים לניווט, דבר שאנו זקוקים לו מאוד, מאחר והניווט הוא כלי חשוב בחיינו, והוא עוזר לנו להתמצא בכל מקום שאליו נגיע. המקומות שאנו מגיעים אליהם יכולים להיות מקומות בישראל, מקומות סבחול שאנו רוצים להגיע אליהם ועוד.

סדנת ניווט
NAVIGO ניווט

למי מתאימה סדנת ניווט?

סדנת ניווט מתאימה לכל הגילאים, לכל האנשים ולכל המינים. מבחינת מעגלי חברה, היא מתאימה לאנשים מהעבודה שהגיעו ליום כיף וגיבוש, על מנת לקבל אתגר משותף. סדנאות אלה מתאימות גם כן לילדים רבים. הילדים אוהבים את הסדנאות מהסיבה שהן מלאות בפעילויות ובפעילויות גיבוש. הניווט גורם לילדים להרגיש עצמאות, וביטחון. זוהי בעצם בין המשימות הראשונות של הילדים.

מדוע הסדנה מתאימה מאוד לילדים?

הסדנה מתאימה מאוד לילדים, לא רק למבוגרים, והסיבה היא שזוהי קפיצת מדרגה גדולה מאוד עבורם. קפיצת המדרגה הזו מביאה אותם לרמה חדשה של סמכות ושל ניסיון עצמאי בתור מבוגרים. הניווט עוזר לילדים להבין את העולם בצורה שונה ממה שהם רגילים לראות ולחשוב, זאת אומרת שאתגר הניווט בעתיד יהיה לטובתם. ההמלצה הגדולה שלנו היא לא להביא להם תחושה יתרה של ביטחון, מאחר והביטחון הזה יכול להרוס להורים את השליטה בילד, בכך שהוא בטוח שהוא מבוגר מספיק.

מה עושים בסדנה?

הסדנה מורכבת מהדרכת ניווט שמעבירים מדריכים מקצועיים, שעברו הכשרה בנוסף לניסיון הרב שלהם בניווט. את הניווט עושים לאחר ההדרכה, כאשר יש האפשרות לעשות זאת עם כלל הכלים שכולם למדו. הכלים שמקבלים בסדנה הם מפה ומצפן, הכלים הבסיסיים ביותר שיכולים לגרום לנו לניווט מדויק יותר, מאשר להיות תלוי במכשיר אלקטרוני שתלוי בסוללה, ובקליטה.

צרו קשר כעת, עברו את סדנת הניווט, ועשו זאת בצורה בטוחה, ומהנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *