משחקי לגו- איך גם בשנת 2018 הלגו הוא כזה להיט?

יש דברים שכבר מזמן הפכו להיסטוריה. קלטות וידאו ו- DVD, חטיפים שכבר לא איתנו, טלפונים חוטיים ועשרות טלפונים ניידים, מחשבים, טלוויזיות גדולה, מגאסון ואין ספור משחקי ילדים. לכן, זה כל כך מפתיע לראות כיצד גם עכשיו, בשנת 2018, אחרי כל כך הרבה שנים בהן הטכנולוגיה התקדמה, נוצרו אין סוף משחקים חדשים, הגרפיקה השתפרה והילדים היום מתעניינים יותר באייפדים שלהם מאשר במשחקים פיזיים, כיצד אחרי כל כך הרבה שנים, אותם יצורים צהובים שמלווים אותנו כבר עשרות שנים – עדיין כאן כדי להשאר.

הלגו יותר חזק מבעבר, והנה הסיבות העיקריות לכך:

הסיבה הראשונה והעיקרית שבגללה הלגו הצליח לשרוד כל כך הרבה שנים, זה בעיקר בגלל חשיבה סופר יצירתית של האנשים העמודים בראש החברה. הרי יש גבול כמה אפשר לעשות דברים בנאליים עם אותם יצורים צהובים, נכון? לכן בלגו החליטו להרחיב את תחומי האחיזה שלהם והחלו לשלב סדרות של סרטים מצליחים כחלק מהמשחק שלהם. בזכות אותם שיתופי פעולה, לגו גיבורי על או לגו מלחמת הכוכבים על שלל צורותיו, עזרו לשמר את הגחלת, להצעיר את המותג ולאתגר ילדים בכל העולם.

הסיבה השניה היא התפתחות למשחקים טכניים. לגו טכניק הפך ללהיט גדול, כי אפשר היה להפיח חיים בכל אותם כלים שנבנו. משאיות, מטוסים ועוד כלי רכב, יצרו עניין והמשיכו לתת חיים למותג.

הסיבה השלישית היא העובדה שהוליווד אימצה את היצורים הצהובים ויצרה להם סרטים שפונים לילדים ולמבוגרים כאחד. הקהל הבוגר מגיע בשביל לצחוק מהומור חד ושנון, והילדים מתאהבים בדמויות שעל המסך. מה התוצאה? נכון, אחרי הסרט יוצאים מיס פלאנט ישר לחנות הצעצועים ורוכשים משחק לגו חדש.
לא רק שהלגו היום נמצא בשיא הפופולאריות שלו, בעקבות האחיזה הרחבה במספר ענפים במקביל, אין כל צל של ספק, כי החברה תמשיך לשלשל לכיסה מיליוני דולרים, ילדים ימשיכו לנהור לחנויות המשחקים ולבתי הקולנוע, והמבוגרים? הם מצידם ימשיכו לקנות לילדים את הלגו, וגם מדי פעם להיתקף בגל נוסטלגיה ולשחק יחד עם הזאטוטים שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *