מאוורר

איך בוחרים מאוורר לבית?

מאווררבחירת מאוורר לבית היא בחירה חשובה בעיקר בימי הקיץ בהם אנו רוצים לבחור את המאוורר המושלם לנו שלא יתפוס מקום רב, יהיה דינמי ויעזור לנו לעבור את הקיץ בשלום. אז על מה יש לשים את הדגש בבחירת מאורר לבית? הכל בהמשך.

שימו לב לגודל החדר שאתם רוצים לאוורר – בבחירת מאוורר חשוב לבחור מאוורר שמתאים לגודל החדר שאתם רוצים לאוורר. בחרו מאוורר פרופורציונאלי לגודל החדר, שמצד אחד לא יהיה מאוורר תעשייתי גדול מידי לחדר ולא מאוורר קטן מידי.

הנחת המאוורר – שימו לב היכן תרצו להניח את המאוורר והאם יש לכם מקום להניח אותו. אם החדר קטן, שיקלו אופציה לרכוש מאוורר תקרה. מאווררי תקרה הם בעלי יתרון בכך שהם אינם תופסים מקום, והם מעולים לאורר חללים קטנים בכך שהם מאווררים את החלל באופן שווה בכך שהם מפזרים את האוויר בצורה שווה בחלל החדר.

מהירות המאורר – שימו לב למהירויות המאוורר. בדקו שאתם יכולים לשנות את מהירויות האוורור במאוורר שאתם בוחרים וכי אתם יכולים לשלוט בהן. לחדרים קטנים מידי חשוב לבחור במהירויות משתנות של ארבע עד שש כנפים עם מצבים משתנים. שימו לב כי לחדר קטן אין מהירויות חזקות מידי שלא מתאימות לגודל החדר. לחדרים  גדולים מן הסתם תיזקקו למהירות גבוהה יותר של המאוורר.

בחירת סוג המאוורר – כיום ישנם סוגים רבים של מאוורר, ביניהם מאוורר תקרה, מאוורר על רגל, מאוורר תעשייתי ועוד. בחרו את המאוורר המתאים ביותר לצרכים שלכם. מאוורר על רגל יתאים לדירות קטנות, בעוד מאוור תקרה יתאים לסלונים וחדרי שינה. מאוורר תעשייתי כשמו כן הוא, מתאים לחדרי ייצור, מטבחים, נגריות ועוד. חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע לגבי התאמת המאוורר לצרכים שלכם.

בחרו מאוורר שאינו מרעיש – בבחירת מאוורר חשוב לשים דגש על מאוורר שאינו מרעיש. זה נכון שישנם מאווררים גדולים שמטבעם מרעישים, אך בכל זאת יש לבחור במאוורר איכותי שמייצר מינימום רעש בזמן שהוא עובד. נסו לבחור מאוורר שמייצר מינימום חיכוך, שחיבוריו יציבים ושהמנוע שלו אינו מתאמץ בזמן ההנעה.

תו תקן ואחריות – לבסוף בבחירת מאוורר שימו דגש על איכות, תו תקן ואחריות. רכשו מאוורר מחברות ידועות שיכולות לספק לכם מאורר איכותי, בעל תו תקן ואחריות יצרן. אחריות ואיכות חשובים בעיקר ברכישת מאווררי תקרה ומאווררים המיועדים לתעשייה. גם מאווררים חשוב שיהיו בטיחותיים, ולכן אין להתפשר ויש לבחור את המוצר האמין והטוב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *