מפוח צנטריפוגלי

כשהמטרה שלכם היא לגדל צמחים, עליכם להבין היטב מה עומד מאחורי כל פעולה שעליכם לעשות. אחת הפעולות ההכרחיות במהלך גידול צמחים, היא הענקת אוויר לצמחים שלכם, בלעדיו הם כנראה לא יוכלו לחיות. הצמחים נושמים פחמן דו חמצני ותלויים למעשה בריכוז ה- CO2 שקיים באוויר, לכן בגידול צמחים בתוך אוהל גידול, שהוא מהווה חלל סגור ללא אוויר, חשוב לספק אוויר טרי לצמחים על ידי מפוח אוויר איכותי שיכניס אוויר נקי וטרי בכל עת. מפוח צנטריפוגלי בנוי מ 4-12 כפות מרותכות, כאשר האוויר נוצר באמצעות סיבובים מהירים של המאיץ. שימוש במפוח צנטריפוגלי נעשה בדרך כלל שרוצים להעביר אוויר, כך שאותו אוויר לא יעבור דרך המנוע ויהיה מסוגל לנדף כל דבר שעלול לגרום לפגיעה בצמחים, כמו אדים כימיקליים או אוויר חם.

יתרונות מפוח צנטריפוגליpath-387519_1280

מפוח צנטריפוגלי הוא מאוד חסכוני, הוא צורך רק 40 ואלט ומבצע עבודה מאוד חזקה באופן אמין לאורך זמן. יתרון נוסף הוא שהמפוח מאוד שקט ואינו משמיע רעש, כך שאם האוהל גידול שלכם נמצא באזור מגורים, תוכלו להיות שקטים מבחינת השכנים. לבחירתכם מגוון מפוחים, כשלכל אחד היתרונות שלו וכן כל אחד מותאם על פי צרכים שונים. בכדי להימנע מבחירה שגויה, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע שיבחנו את הפרמטרים השונים ויחליטו עמכם על סוג המפוח המתאים ביותר.

נטרול ריחות

מפוח צנטריפוגלי איכותי הוא כזה שעומד בלחץ גבוה, יש לו זרימת אוויר שעולה על 8000 מ"ק, הוא עומד בטמפרטורה גבוהה לאורך זמן, יש לו כוח סוס גבוה וניתן להרכיב אותו בקלות. במידה ואין לכם מפוח, עליכם להשתמש בפילטר פחם ובמפיצי ריח כמו בלוק לנטרול ריחות  או ספריי ייחודי שעושה את אותה פעולה. רוב המגדלים מעדיפים להשתמש במפוח איכותי מחברה אמינה ומקצועית, בכדי להבטיח לצמחים אוויר נקי וטרי בכל עת, כך שיוכלו לצמוח בקצב מהיר ולהניב עבורו סטים רבים. עלות מפוח כיום היא לא גבוהה, תלוי בדגם הנבחר, אך חשוב להבין כי רכישת כל האביזרים הללו תועיל לצמחים שלכם ותניב תוצאות גבוהות יותר מההשקעה הראשונית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *