מאמן כושר אישי

יתרונות של מאמן כושר אישי לעומת מכון כושר

מאמן כושר אישי
כל מי שמבקר היום בפארקים או בגינות ציבוריות, יכול לראות לא מעט ישראלים, צעירים ומבוגרים, אשר עובדים עם מאמן כושר אישי על חיטוב הגוף, חיזוק השרירים וכמובן על שיפור הכושר הגופני והבריאות. עבודה זו מתבצעת באמצעות תרגילים שונים, חלקם מתבצעים רק באמצעות תנועות גוף וחלקם עם מכשירים ואביזרים מגוונים.

כעת עולה השאלה, מה עדיף, מאמן כושר אישי אשר עובד איתנו בבית או בכל מקום אחר, או לחילופין מכון כושר בו אנחנו יכולים להתאמן באופן חופשי כמה פעמים בשבוע? במאמר זה נסקור את היתרונות של מאמן כושר אישי, ונסביר מדוע משתלם יותר לעבוד עם איש מקצוע צמוד על שיפור הכושר הגופני וחיטוב הגוף מאשר במכון כושר.

לפני כן יש לומר, בשביל לעבוד עם מאמן כושר אישי לא מספיק לרצות לשפר את הכושר או לחטב את הגוף, צריך הרבה רצון ומשמעת. נכון שגם בשביל לעבוד במכון כושר צריך את זה, אך יש לקחת בחשבון נקודה חשובה, במכון כושר חלק מהחוויה היא המפגש עם האנשים מסביב, בעבודה עם מאמן כושר אישי זה לא קיים, ולכן צריך למצוא חיזוקים אחרים בשביל להתמיד, אחרת העלויות הגבוהות שאתם משלמים על השכרתו, יכולים להיות לחינם.

מאמן כושר אישי

מה הם היתרונות של עבודה עם מאמן כושר אישי

ראשית, הוא עובד איתכם באופן צמוד ואישי על כל תרגיל וכל פעולה, כך אתם אם אתם עושים משהו לא בסדר, אין שום בעיה, אתם יכולים לקבל מענה מיד. מאמן כושר אישי עוזר לכם בכל נקודה ונקודה באימון.

שנית, האימון מתבצע בתנאים שלכם, כלומר הוא יכול להתבצע אצלכם בבית, במשרד, בפארק או בגינה הקרובים למקום מגוריכם. אתם לא צריכים ללכת למקום מיועד בשביל זה, אתם קובעים את המקום וכן את השעה בו הוא נערך.

שלוש, מאמן כושר אישי מספק לכם תוכנית אימונים שמותאמת עבורכם, על פי הצרכים והנתונים שלכם. התוכנית תשתנה לפי רמות קושי מסוימות ותוכלו להתקדם בה בקצב שלכם.

ארבע, אתם יכולים ליהנות ממגוון תרגילים ייחודים שבמכון כושר לא תוכלו לעשות. מצד שני יש לזכור, שבמכון כושר יש יותר מכשירים אשר אין אותם למאמן שלכם.

חמש, מאמן כושר אישי יכול לספק לכם מידע נרחב מעבר לתרגילים, למשל, תזונה, שינה, יציבות, טיפולים בגוף ועוד. מדובר על תרגילים שיכולים לעזור לכם בהיבטים שונים ומגוונים.

לסיכום, אפשר לראות שיש מגוון של יתרונות שהופכים את האימון עם מאמן כושר אישי לחוויה משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *