גלישה בחו"ל

מתנזרים מגלישה בחו"ל? לא עוד!

אם אתם מתכננים לטוס לחופשה בחו"ל ורוצים להתנתק מכל מה שקורה בעבודתם במהלך הנופש, דעו כי תוכלו לעשות זאת בקלות גם עם רכישה של חבילת גלישה לחו"ל. כולנו רוצים ליהנות מזמן החופשה שיש לנו, ומיוחד כאשר טסים לנופש לחו"ל, ולא להיות זמינים לשאלות ובעיות הקשורות לעבודה היומיומית שלנו.

ישנם אנשים שמתנזרים מגלישה בחו"ל לשם כך, ולכן לא לוקחים איתם טלפון או רוכשים סים בינלאומי של World8 שיאפשר להם להוציא שיחות או לגלוש באינטרנט ביעד אליו הם טסים. מצד אחד הם אולי מקבלים את השקט שהם כל כך רצו, אך מצד שני הם נשארים מנותקים מכל מה שקורה ולכן עלולים לפספס דברים חיוניים במהלך החופשה.

אז מהם היתרונות של חבילות גלישה בחו"ל? הבולטים שבהם לפניכם:

חיבור לאינטרנט מכל מקום

כיום כל אחד יכול להיות מעודכן ומחובר לכל מה שקורה 24 שעות ביממה, וזאת בזכות הסמארטפון האישי שמחובר אלינו תמיד. גם בחו"ל ניתן להיות מחוברים ומעודכנים תמיד באמצעות חיבור לאינטרנט בטלפון האישי, וזאת באמצעות רכישת סים לחו"ל בינלאומי המאפשר גלישה ברשת האינטרנט מכל מקום ובכל מדינה.

בדרך הזו ניתן לקרוא על חדשות שקורות בארץ, להעביר את הזמן עם אפליקציות של משחקים, לעשות שימוש בווטסאפ הפרטי ולשתף חברים ובני משפחה עם תמונות וסרטונים מהחופשה, למצוא מידע מועיל על מקומות ואטרקציות שנמצאות במדינה בה שוהים ועוד מגוון אפשרויות שהאינטרנט מאפשר.

שימוש במפות ואפליקציות ניווט

במהלך השהות במדינה זרה, לרוב לא מכירים את המסלולים והכבישים שיש בה. בארץ אנו רגילים לפתוח את אפליקציית הניווט ופשוט להכניס את היעד אליו נוסעים, וכך להגיע אליו בקלות ובמהירות ללא טעויות. עם חבילת גלישה בחו"ל ניתן לקבל חיבור GPS לטלפון האישי, ולהתמצא בנוחות בכל הדרכים במדינות זרות וכך להגיע מנקודה אחת לשנייה ללא כל בעיה.

אפשרות להוצאת שיחות ושליחת הודעות

כמובן שעם חבילת גלישה בחו"ל ניתן גם להוציא ולקבל שיחות והודעות לטלפון באמצעות אפליקציות התומכות בכך כמו מסנג'ר, סקייפ, טלגרם וכמובן אפליקציית ווטסאפ המצריכה רק חיבור אינטרנט פעיל כדי להישאר מחוברים.

קראו מידע משתלם בכתבה https://world8.co.il/going-to-italy-you-can-start-talking-on-the-phone/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *